Afra İrem Duman

Afra İrem Duman

Yazar
6.1/10
21 Kişi
·
21
Okunma
·
7
Beğeni
·
1474
Gösterim
Adı:
Afra İrem Duman
Unvan:
Wattpad yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@afrahayal" adıyla yazmaktadır.
Gelen bayan garsonlar adama bakmaktan dolayı servis yapamıyor , geçtiğimiz yollardaki bayan şoförler nezaketle benim sevgilime yol veriyor , sokaklarda gül satan ablalar bana yaklaşıp şu yakışıklı sevgiline bir gül alsana ablacım diyor! Bakın bu ayıptır , günahtır. Adamın yanında , Villaların arasında bir türlü satılmaya ikna olmadığı için kalakalan gecekondu gibiyim.
Kaşlarımı çatarak elindeki şarabı gösterdim.
" Şarap ne için? "
Gülerek omuzlarını silkti ve " Öylesine , " dedi. Öylesine gecenin bir vakti , birinin evine şarapla mı gelinirmiş yahu? Bir kere ben şarabı geçtim bu saatte öylesine gibi bir bahane için evden çıkmaya üşenirim.
376 syf.
·7 günde·Beğendi·9/10
Bol aşklı, bol bol fişne sulu. Yazar kesesinde ki esprilerinin ağzını ağzına geldiği gibi samimi bir şekilde açmış ki ne açmak hemen her sayfası bolluk bereket sanki mübarek Adab-ı Muaşeret kavramına yeni yeni güller dikmiş gülmekten aksımın ayarı kaymış :) özetle muhteşem. Olur da ilginize gark eylerse Gece nin iç sesine büyüleneceksiniz :)
376 syf.
·Beğendi·10/10
Uzun zaman önce okuduğum ama hatırımda kahlahalarımın kaldığı eğlenceli bir kitaptı❣Üzerinden geçen onca zamana rağmen,akılda hoş duygularla hatırlanabilen kitaplara hayranım...
376 syf.
·9/10
Herkese merhabalar size bu ısınan havalarda zevkle okuyabileceğiniz, gülmekten ağzınızın ağrıyacağı bir kitabın yorumu ile geldim.

Kitabın konusundan kısaca bahsetmek istiyorum;

Bir hastanede adli tıpçı kızımız Gece Arsoy'un hastanede kendi tabiri ile insan azmanı Savaş Gürbey ile çarpışması, hocası tarafından ona tehditlerle verilen bir otopsinin Savaş'ın üvey annesi olması, ardından gelen bir miktar aksiyon ve vişne suyu ile sansürlenen kanlar ardından gelen aşk.

Kitap beklemediğim kadar eğlenceliydi. En son ne zaman bir kitapta bu kadar güldüm inanın bilmiyorum. Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen kitabı okurken yazarın kaçıncı kitabı bu acaba düşüncesine girebilirsiniz. Çünkü oldukça yerinde mizah ve aşk ile dengelenmiş bir kitap. Gece'nin iç sesi ve Savaş'ın sevgisi inanılmazdı. Kitabı çok beğendim. Betimleme ve diyalog oranları, kurgu aktarımı gayet güzel. Sadece bazı yerlerde yazım hataları ve kurgu da kopukluk vardı. Ama çok ta rahatsız edici düzeyde değildi. Yazarı başka kitaplarla görmek çok isterim. Umarım yazmaya devam eder.

Yazarın emeğine, kalemine sağlık. Başarılarının devamını dilerim.
Kitapla kalın.

Yazarın biyografisi

Adı:
Afra İrem Duman
Unvan:
Wattpad yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@afrahayal" adıyla yazmaktadır.

Yazar istatistikleri

  • 7 okur beğendi.
  • 21 okur okudu.
  • 24 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.