Ali Kürşad Çifçi

Ali Kürşad Çifçi

Çevirmen
7.4/10
10 Kişi
·
24
Okunma
·
0
Beğeni
·
18
Gösterim
Adı:
Ali Kürşad Çifçi
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
528 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Jolie Wilkins kendi halinde, sakin bir yaşam süren bir medyumdur. Bir gün, Rand Balfour isimli biri onu görmeye gelir ve Jolie kendini bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Rand bir warlock(erkek cadı)dır ve Jolie'nin de cadı olduğunu iddia eder. Bütün bu olanlara inanmayan Jolie, yine de Rand'ın iş teklifini kabul eder ve onunla çalıştıkça yeteneklerini keşfeder. Bu yeteneklerin en başında da ölüleri diriltmek vardır. Yer altı dünyasında da, böylesi bir yetenekli bir cadıya sahip olmak isteyen bir çok varlık mevcuttur. Aynı zamanda bu varlıkların başına geçip, onların yönetimini ele almak isteyen bir cadı, savaş hazırlığındadır. Jolie ve Rand bu varlıkları kendi tarafına çekmek için ellerinden geleni yaparlar.
Cadılar, vampirler, periler, kurt adamlar yani aklınıza gelen ne kadar fantastik canlı varsa, hepsi kitapta var. Fakat korku ve gerilim arıyorsanız işte o yok. Eğlenceli bir anlatım tarzında, yormadan okunan, biraz macera, biraz da aşk katılmış ve merak uyandıran bir kitap. Sonu da hoş ve farklı olmuş.
"Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk" Jolie Wilkins serisinin ilk kitabı ve beğendimi söyleyebilirim. Yorucu olmadığı ve devamını merak ettiğim için ara vermeden 2. kitaba geçiyorum.
528 syf.
·10/10
Kitaba başlarken bu kadar eğlenceli olacağını hiç ama hiç hesaba katmamıştım, kitap o kadar güzeldi ki ara ara duraksayıp kahkaha krizine girmem işten bile değildi. Fantastik öğeleri, esprileri ve daha nice şeyi bünyesinde toplayan ve bunu çok naif bir şekilde halleden yazara teşekkürü borç bilirim... Kitapla ilgili tek sorun başrolümüzün cennete düşüp de oradan bir meyve alamaması oldu, Julia aptalsın tatlım. Umarım diğer kitabında da burada olduğu gibi meyveleri ihmal etmez:)))))

Yazarın biyografisi

Adı:
Ali Kürşad Çifçi

Yazar istatistikleri

  • 24 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 9 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.