Alim Yücer

Alim Yücer

Çevirmen
8.7/10
21 Kişi
·
61
Okunma
·
0
Beğeni
·
28
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
87 syf.
·2 günde·7/10
Hepimizin imtihandan geçiyoruz. Geçmek zorundayız. Bu dünya yaratılış sebeplerinden biri imtihandır. Herkes mutlu olsa herkes müslüman olsa bu dünyanın ne anlamı var ki ? O yüzden müslümanlarda daima başarılı olacak diye birşey yok ! Hatta gerçek müslümanlar sınava daha sert tabi tutulacaktır. İŞte o zamanlar sabır gösterip altından şükür ederek kalkmamız gerekiyor. Kitaba gelecek olursak bu anlattıklarımı kitabın ilk yarısında anlatıyor. İkinci yarısında da Hz. Aişe başına gelen gerdanlık olayını güzelce anlatıyor. Sizin başınıza gelenlerin daha sıkıntıları Peygamber efendimiz Sav başına geldi unutmayın sizin amcanız vefat eden her gün cemaatinize katılmadı! Tüm aile bireyleri tek tek vefat etmedi. Eşinize iftira atılmadı ve daha nice sayamadığım olaylar. Şimdi kalkın ve Şükür edin kimler ne imtihanlardan geçiyor. Sizinde bunları aşmanız gerekiyor. Evet herkesin imtihanı kendince zordur . Ancak atlatmak imkansız değildir. Rabbim yardımcınız olsun Kitabı okuma fırsatınız olursa alıp okuyun cuzzi bir fiyatı var. güzel basit ele almış Bazı ayetlerin sayısı verilmemesi, ve bir yerde hatta yapılmasından dolayı -2 puan vereceğim . 10 üzerinden 7
96 syf.
·2 günde·10/10
Alemlere Rahmet son Peygamber Muhammed Sav'in ümmetine çeşitli yollarla verdiği öğüt ve nasihatleri içeren çok güzel bir eser olmuş. Gerçekten insanın okudukça duygulanmaması imkansız.
87 syf.
·9/10
Kitabı bitirdiğinizde bana teşekkür edip hakkımda hayırlı bi dua ile MasaAllah ne kadar faydalı ilaç gibi geldi diyeceksiniz. Okuyup okutturulacak eserlerden.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 61 okur okudu.
  • 40 okur okuyacak.