Anouk Dubois

Anouk Dubois

Çizer
9.1/10
57 Kişi
·
147
Okunma
·
0
Beğeni
·
3
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
176 syf.
·Puan vermedi
Sevgili @isabellefilliozat 'ın ilk okuduğum kitabı. O kadar içten, anne diliyle yazmış ki, olaylara bakış açısı ve sunduğu çözümler içime sindi. Bir çok önerisini uyguladım kızımda ve çok iyi sonuçlar aldım. Duyguları anlamak önemli.
.
.
176 syf.
·14 günde·9/10
İçeriğin örnekler ve çizimler ile desteklenmiş olması konunun anlaşılabilirliğini artırmış. yazarın laf kalabalığından uzak net ve sade üslubu da cabası. Tam bir baş ucu kitabı. Zorda hissettiğimde tekrar tekrar açıp okuyabileceğim bir kitap. Yalnız çevirisini pek beğenmedim.
176 syf.
·29 günde·9/10
Her ebeveyn'in okuması gereken kitap ! Özellikle de görsel anlatımını çok sevdim. Çünkü görsel hafızaya daha rahat alıyorum ben. Anlatılmak istenilenler karikatür ile kısa ve net şekilde yansıtılmış.
176 syf.
·Beğendi·10/10
bebek-cocuk(1-5 yas arasi) beyninin nasil calistigini anlamamiza yardimci olan, okurken kafada bazi ampuller yanmasini saglayan, cok guzel ve yalin bir dille anlatilan, anlatılmaya calisilanlar tatlı resimlerle ifade edilen, okumasi cok keyfli, akici ve yararli bir kitap.
176 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Kitap ebeveynler için nokta atışları yapmış. Günlük hayatta sıkça karşılaşılan ve çokça hata yapılabilecek olaylarda nasıl davranmanın olumlu sonuçlar getirebileceğini göstermiş. Çocukları anlamak ve hissetmek için iyi bir başlangıç.
176 syf.
·7/10
Kitapta bütün annelerin en zorlandığı konulara deginilmis, ve en önemlisi uygulanabilir yöntemler anlatılmış. Bunlari fotoğraflarla desteklemişler bu da kitabı daha da akıcı yapmış.
176 syf.
·Puan vermedi
Bir pdrci olarak bana basit geldi ama 1-5 yaş arası çocuk sahibi olan, basit çözümler arayan bazı davranışların nedenini arayan anne ve babalara tavsiye ederim kesinlikle.
176 syf.
·Beğendi·10/10
Çocuklar hayatı dolu dolu yaşarlar... fakat biz ebeveynler bekleye bekleye... işte bu kitapla çocuk dünyamıza geri dönmemiz ve çocuklarımıza bir de onları anlama gayesiyle bakmamız öğretiliyor. .. eğer yoğun bir ebeveynseniz ve hangi kitaptan başlasam diyorsanız kesinlikle bu kitap derim....
176 syf.
Anne ve babalara, hatta okumayı sevmeyenlerine bile tavsiye edeceğim bir kitap oldu. Çizimleri kitabın daha hızlı ve anlaşılır bir şekilde akmasını sağladı. Bir yaştan beş yaşa kadar çocuk tepki ve davranışları hakkında fikir veriyor. Onları anlamamızı sağlıyor. Tavsiyemdir.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 147 okur okudu.
  • 21 okur okuyor.
  • 113 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.