Anouska Knight

Anouska Knight

Yazar
6.7/10
11 Kişi
·
23
Okunma
·
3
Beğeni
·
398
Gösterim
Bazı kızlar erkekleri otomatlardan eşya seçer gibi seçmek için yetiştiriliyorlar. Para onlar için onu kazanan kişiden daha önemli oluyor.
Nasıl da pamuk ipliğiyle bağlıydı her şey oysa. Sonsuz dünyamız , hep sürecek sandığımız. Hepsi geride kalmış , inanacak bir şey bırakmadan saniyeler içinde bitmişti.
Bazen takılıp kaldığında , debriyaja iki defa basmanız gerekirdi. Hayatımda uzun topuklu ayakkabıya yer yoktu.
360 syf.
·5 günde·Beğendi·8/10
İnce ve naif duygular aksettiren mistik olmasa da romantizmin zaman zaman dibine vuran gayet güzel gayet okunası yormayan yıpratmayan pamuk şeker tadında yazarın bir ilk romanıydı layıkıyla beğendim efem tarzı olanlara tavsiyedir. :))
360 syf.
·Puan vermedi
Kitaba kötü diyemem ama en iyi kitaplar akıp giden kitaplardır.Nasıl bittiğini anlamadığınız kitaplar.Bu kitap kesinlikle akıcı değildi ve konudan konuya geçişleri de kötüydü.Belki çevirisindendir.Yine de okunur.
360 syf.
·Puan vermedi
Ciaran ve Holly çok daha iyi bir hikayeyi ve finali hak ediyorlardı, bazı kısımlar öylesine yazılmıştı ve asıl üzerinde durulması gereken her şeye bir bakış atılıp geçilmiş gibiydi. Çok daha iyi bir hikaye olabilirdi.
360 syf.
·9/10
Gereksiz uzatmalardan kaçınılmış, sıcacık aile ilişkileriyle sarmalanmış güzel ve akıcı bir kitaptı. Hatta içinden beğendiğim bir alıntıyla kendimce özetleyeyim : “Yaşamın olduğu yerde, umut tükenmez. Onları yeşertmen gerekir sadece.” Sıkılmadan okunabilecek kitaplardan. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Anouska Knight
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 23 okur okudu.
  • 21 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.