Aylin Çiftlikli

Aylin Çiftlikli

Yazar
10.0/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
22
Gösterim
Adı:
Aylin Çiftlikli
Unvan:
Pedagog
278 syf.
·Puan vermedi
Canım Ailem Etkinlikleri #starkyorumluyor
Canım Ailem Etkinlikleri, çocukların enerjilerini iyi şeylere yönelten etkinliklerle dolu. Çocuk yetiştirme ve aile faktörü bu konuda çok önemli. Ailenin daima çocukla ilgili ve uyumlu oluşuna önem veriliyor ve yaratıcı oyun çözümleri ile hem zekaları hem enerji birikimlerini atmaları amacıyla eğlenceli oyunlar oynanıyor. Oyunlarda kullanılar araç ve gereçler liste olarak veriliyor. Bu araç ve gereçlerle çocuklara uygun bir oyun yaratılıyor. Oyun sonunda ise bu araç gereçlerle ilgili masallar anlatılıyor. Burada oyuncaksızda oyunlar oynanılabilineceği ve çocukların zekası ile yaratıcılığı konuşturuluyor. Her aya göre etkinlikler değişiyor. Etkinlikler bir konu üzerinde yapılıyor.
Ben çok etkileyici ve akılcı oyunlar olduğunu gördüm. Bence gayet yararlı ve ebeveyn ile çocuk arasındaki ilişkiyi güçlendirecek bir kitap. Tüm ebeveynlere önerimdir.
278 syf.
·8 günde·Beğendi·10/10
Ve bir kitabın daha sonuna geldim, mevsimlere, aylara ve günlere özel olarak hazırlanan masallar, hikayeler, oyunlar ve etkinlikler çok güzeldi, hem ailelerin hem de öğretmenlerin uygulayabileceği çok güzel etkinlik ve oyunlar var hemen okuyup bitecek bir kitap değil her an elinizin altında olması gereken bir kitap yani kısaca başucu kitabı niteliğinde, alın, inceleyin okuyun ve uygulayın.Her daim kitapla kalın.

Yazarın biyografisi

Adı:
Aylin Çiftlikli
Unvan:
Pedagog

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 3 okur okuyacak.