Ayşe

Ayşe

YazarÇevirmen
8.8/10
58 Kişi
·
123
Okunma
·
14
Beğeni
·
613
Gösterim
Oysa aşk, birine seni yok etme gücü vermek ve onun bunu kullanmayacağına güvenmektir.
Ayşe
Sayfa 294 - Sayfa 6
Sanırım aşık insanların arasında böyle bir bağ oluyordu, onun hücrelerinin her titreşimini size taşıyan çok acayip ruhsal bir köprü her an tekrar tekrar inşa ediliyordu. Ve bu köprü, aşık bir kadınla aşık bir erkeğin kıyılarını birbirlerine bağlıyordu.
Ayşe
Sayfa 311 - Sayfa6 Yayınları, İnkılâp Kitapevi
Birini seviyorsan her yönüyle seversin. Yoksa bunun adı aşk olmaz.
Ayşe
Sayfa 519 - Sayfa6 Yayınları, İnkılâp Kitapevi
Çünkü platonik şairlerin söylediğinin aksine, aşk tek kişilik bir duygu değildi. Aşk, iki kişilikti.
Tek kişilik olana hayranlık falan demeliydi. Şu an emindim ki, o platoniğim dediğimiz şey aşk değildi, sadece hayranlığımızın cinsel bir ifadesiydi.
Yani, birine platonikmiş gibi hissediyorsanız üzülmemeliydiniz. Çünkü o hissettiğiniz duygu aşk ise, zaten er yada geç o da aşık olduğunu anlardı. Ha, hissettiğiniz şey aşk değilse hiç mesele değildi, yakında geçerdi.
Ayşe
Sayfa 65 - Sayfa6 Yayınları,İnkılâp Kitapevi
Aşkın kanunu oluyorsa yönetmeliği de olurdu yani, di mi ?
Ayşe
Sayfa 152 - Sayfa6 Yayınları, İnkılâp Kitapevi
632 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Mavi gözlü Ulaş'ı buldum
"Bazı adamlar, incitmeden sevemezdi.... Kırardı, dökerdi, yangınlar bırakırdı arkalarında.... Bazı adamlarsa, tüm geçmişi unutturur, parmak uçlarından öperdi."
Sonra sandalyenin tepesinden hükmümü bildirdi. "İncitmeden sevemeyen adam seviyon sen. Bu at hırsızı tam senlik." harika bir kitaptı emeğine yüreğine sağlık Ayşe #elifingizemlikutuphanesi
632 syf.
·Beğendi·10/10
Kitabı aldım elinden düşünmedim neresi olursa okudum hani şu elimizden birakamadigimiz kitaplarımız var ya bingo bu kitap o kitap sonra yazarı merak ettim aradım buldum kalemi kadar kendi de güzel iyi ki okumuş ve tanımışım
632 syf.
wattpad' e başlayıp elimde olan bir kitap ve şuan hala wattpad üzerinde duruyor istemsizce görüp almak istedim çünkü hakediyor. serinin diğer kitapları da var okumaya değer.
632 syf.
·Beğendi·5/10
Gencecik bir yazar adayı. Akışkan dili, güzel kurgusu, olaylar arasındaki dengeli geçişleri ile başarılı bir kitap. Askeri konularda başarılı araştırmaları ve bu araştırmaları yerinde kullanması. Gerçek aşkın ,gencecik bir kız ile bir askerin hikayesi. Aşk ne zaman, ne şartlarda, ne şekilde karşınıza çıkar bilemezsiniz. Tek solukta okunan basit ama güzel bir kitap.
kitabı başka bir platform da takip ediyordum aşırı eğlenceli orada Yarısına kadar okumuştum şimdi ise kaldrlmş burdan dewam etmeye karar verdim inş bitiririm bu sefer çok olumlu etkileşimi olduğunu duydum
632 syf.
·6 günde·Beğendi·10/10
O kadar sabırsızlıkla okudum ki. Kitap elimden düşmedi desem yeridir. Her bölüm bir diğerinden farklı idi. Alin ve Ulaş arasındaki ateşli ve seks dolu aşk hikayesi. Komandoların yaşam felsefesi. Bilmediğim şeylere sürüklendim.Çok beğendim gerçekten.
632 syf.
·3 günde·7/10
Bu aralar Wattpad kitapları ve yazarları daha bi ilgimi çeker oldu. Bu kitabı da daha yeni basılmasına ve yazarın ilk yayımlanan kitabı olmasına rağmen okuyucu yorumlarının son derece ilgimi çektiğinden düşünmeden satın alıp okumaya başladım. ( aynı zamanda kitap halen Wattpad üzerinde yayında) . ama tabi benim gibi kitabı kitap sayfalarını çevirerek okuma prensibi ve zevkine sahipseniz satın alıp okursunuz. :) Kitabın konusuna gelince çok güzel ,akıcı ve merak uyandırıcı olmakla beraber yazarın affına sığınarak bana göre çok fazla gereksiz küfür içerdiğini de söylemeden geçemeyeceğim. Bir de bişey daha söylemek isterim keşke Alin biraz daha yaş olarak büyük olsaydı mesela sanki daha bir pekişecekti Ulaş'a olan sevdası. Dediğim gibi bu iki nüans benim şahsi düşüncemdir. Bununla beraber kitapta anlatımı müthiş bir dostluk var ki imrenmemek elde değil. Dost kardeşten öte candır diyor bize hikayede yazarımız. Romandaki çiftlerimizin veya çift olma adayı karakterlerin tatlı tatlı romantik atışması yer yer kahkahalar ile güldürürken aksiyonu bol bölümlerde tansiyonu yükselten cinsten. Keyifle okuyun...
632 syf.
·3 günde·Beğendi·9/10
Tam tamına 632 sayfa. hem de incecik puntolarla yazılmış. orta karar puntoyla yazılsa 1000 sayfa falan kesin olurdu. aaa bu kadar sayfa okunmaz diyemiyorsunuz ama çünkü su gibi dedikleri şey bu kitapta mevcut. hatta su gibi de değil, çağlayan gibi aktı gitti kitap. ben de wattpadde görüp alanlardanım. ve şimdi acaba devam kitapları ne zaman gelir diye yazarın kafasının etini yemeyi düşünüyorum instadan. zira bu bordo berelilerin maceraları süper. hepsinden bi kitap olur.
güzel zaman geçirip, kafa dinlemek istiyorsanız harika bi seçenek. okuyunuz lütfen:)

Yazarın biyografisi

Adı:
Ayşe
Unvan:
Türk Yazar
Wattpad yazarı

Yazar istatistikleri

  • 14 okur beğendi.
  • 123 okur okudu.
  • 11 okur okuyor.
  • 101 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.