Ayşegül Furuncu

Ayşegül Furuncu

Yazar
8.6/10
11 Kişi
·
12
Okunma
·
5
Beğeni
·
925
Gösterim
Kimsenin geleceğinin garantisi olmaz.bugün çok sağlıklı olan bir insan bir bakmışsın yok olmuş.Hokus pokus,Tıpkı sabun köpüğü gibi ölüm her an kapının arkasındadır.
Kitabı elime aldığım andan itibaren bırakamadım, tek solukta okunabilecek harika bir kitapla karsi karsiya kaldim. En cok etkilendigim yer ise; Yazar bir babanin ölmek üzere olan kizinin hayatini kaleme almasi, onun uzerinden cikar saglamasi beni cok etkiledi. Okumanizi tavsiye ederim kesinlikle
kızın melekle konuşması güzeldi.kıtapta fantastık,ask,gizem var.surukleyici.sayfaları cevirdikçe içine alıyor.harika bir kalem.tavsiye ederim.
Başından sonuna kadar okuyucuyu götürüyor,kitabın sonuna doğru hüzün,acı ve aşk birarada...ölüm ve aşk ikiside gerçek mii?? bence ikiside..
Sıralı inciler gibi, dünyanın güzellikleri insanın boynunda asılı.Bu kitabı okurken yaşamın bir çok güzelliklerini,ayrıca dünyanın bir cennet olduğunun farkına vardım.Meleğin kızı ölümü sevdirmesi çok etkileyici.Dikkatimi çeken,kardan adam değilde,yağmurlu havada çamurdan adam yapılması:) Finali muhteşemdi.Keyif alarak bir solukta okudum.
Çok şanslıyım ki Ayşegül Hanım'ın kitabını gördüm.Kitap kapağı merakımı cezbettiği için tereddüt etmeden aldım.Ve okuyunca ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm.Hayat siyah beyaz insan elinden geldiğince beyazı görmeli son anına kadar...Bu duyguları insanlara anlatan YAZARIMIZA teşekkürler.OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.
Bitti !! Bir saatte okunabilen su gibi ilerleyen bir kitap oldu. Konu bakımından çok güzel, Harika bir son. Film olsa gözyaşları içinde izlenir. Lakin kitabın senaryo şeklinde olması beni hayal kırıklığına uğrattı ve duygu geçişinde bir problem vardı. Bunu normal öykü şeklinde yazsaydı yazarımız bence daha etkili olabilirdi. Benim şahsi görüşüm böyle tabi ️ Kendisine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. 7/10
okunmaya deger,film tadında bir kitap..Duygusal bir aşk hikayesi ve fantastik bir hikaye..kitabın senaryo formatında yazılmış olmasıda kitaba farklı bir deger katmış..
Bir solukta okuduğum,siyah ve beyaz gibi,Aşkın son nefesi hikayesinde yazar okuyucuyu çıkar ilişkilerinin,para hırsının,ölüm tuzaklarının arasından geçirip,temiz bir aşkın içtenliğine götürüyor.Yazar demişki, Aşk mı paramı? Ben okudum Aşk kazandı diyorum..Tavsiye ediyorumm...

Yazarın biyografisi

Adı:
Ayşegül Furuncu
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 8 okur okuyacak.