Aysel Yurdagel

Aysel Yurdagel

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Adı:
Aysel Yurdagel
Unvan:
Yazar
Sağlıklı bir kadın, sağlıklı bir dünya demektir. Ama o kadar farklı işlerle meşgul edildi ki, en önemli konumunu unuttu. O da küçüklükten itibaren budandı ve istenen boyu aldı, tıpkı bonsai ağacı gibi.
176 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Merhabaa
Güzel bir kitap okudum. Gurbette evlenmiş olan insanların hayatlarından oluşturulmuş bir kitap. Her hikayenin sonunda o hayatın psikolojik açısı yazılmış. Benim hoşuma gitti. Yeni bi karar almak için fikir alınabilecek bir kitap. Tavsiye ederim.
Kitapla muhabbetle kalın
176 syf.
·Puan vermedi
Hazan mevsimi bir kişisel gelişim kitabı gibi geldi bana. O gözle okudum. Yetişkinler için bir kitap olmuş. İçinde 5 adet öykü var. Öykülerde boşanmış çiftlerin yaşadığı olaylar anlatılıyor. 4 öykü kötü sonla biterken son anlatılan öykü neyse ki mutlu sonla bitti de içim rahatladı.
Kitapta biraz cinsiyet eşitsizliği yer alıyor. Mesela kadın evde ve erkek işten eve geliyor. Kadın yine evde kocasını kapıda karşılayıp poşetleri elinden alıyor. Bunlar kalıp gibi zihnilerimize yerleşmiş, dikkatimi çekiyor ve yer yer rahatsız oluyorum.
Her yazılan hayat hikayesinden sonra değerlendirme yazıları yazılmış. Onların içinde de hayata dokunan güzel sözler vardı. Yazıların puntoları da birazcık küçük olsa daha çok hoşuma giderdi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Aysel Yurdagel
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.