Barbie Bohrman

Barbie Bohrman

Yazar
6.7/10
22 Kişi
·
46
Okunma
·
1
Beğeni
·
609
Gösterim
Adı:
Barbie Bohrman
Unvan:
Yazar
Miami'de doğdu ve büyüdü. Yazar olmayı hayal etti. Pes edince Promise Me bir kere daha kitap kulübün yarışmasına girmek için onu ikna etti. İki çocuğu ve kocasıyla birlikte New Jersey'de yaşamaktadır. Onun hobileri film , büyük TV şovları , okuma, okuma , ve hatta daha fazla okuma içerir.
Siz de bundan nefret etmez misiniz? En etkileyici lafların insanın gerçekten ihtiyacı olduğu anda değil de hep sonradan aklına gelmesinden?
"Tam önüme geçip durduğunda gamzelerini ortaya çıkaran bir gülümsemeyle, “Bana gerçekten selam vermeyecek miydin?” diye sordu.
“Ah, Alex! Çok özür dilerim. Seni fark etmemişim,” dedim renk vermemeye çalışarak.
“Atma.”
“Aşk olsun. Sanki seni görmezden gelebilirmişim gibi... Sen beni nasıl biri sanıyorsun?”
“Beni görmezden gelen biri gibi…”
“Seni incittim mi?”
Alex’in kristal mavisi gözleri neşeyle parladı ve bana doğru eğilip bir elini kalbine götürdü. “Kalbim paramparça oldu.”
Kariyere odaklanmak.
Bir numaralı kurala uymak boş adamlarla buluşup vakit kaybetmemek.
Çömlek atölyesine kaydolmak.
Büyük olasılıkla hayatımın hiçbir döneminde istemeyeceğim bir şey.
352 syf.
·Puan vermedi
Aslinda beni cok etkilemeyen bir kitaptı. Nemesisin çıtırlarindan ama yine benim için ortalama olanlarindan.
Bu kitaplara verdikleri isimler ile içeriğinin pek uymaması sorunu neden var bilmiyorum.
Kadın karaktere ısınamadım çok. Erkek karakter tatlıydı ama bir şeylerde olmamislik vardı.
Klasik bir konusu var ki ben kliseleri severim. Akıcı bir anlatımı vardi. Zaman geçirmek için okunabilir bir bir aşk hikayesi.
352 syf.
·8/10
Kitap aslında bir serisinin ikincisi kitabıydı ama... Bizim yayin dünyasi malum... Okuması kolay, karakterleri öyle derin olmayan, ama çalakalem de yazılmayan bir kitaptı.
352 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Tek kelime ile bildik konu ama harika anlatımı hoş sayfaları vardı. Alex in aşkına aşık oluyorsunuz. Ah kızlar kitaplarda nedense çok şanslı oluyorlar
352 syf.
·1 günde·10/10
Alex ve Julia'nın aşk hikayesi anlatılıyor.
Julia çok kötü randevularından ve 5 yıl önce biten ilişkisinden sonra erkeklere güvenini kaybetmiş ve sivri dilliliği de en önemli unsuru...Ah o tutamadığı dili...
Julia'nın değimiyle kamyoncu ağızı gibi konuşması yokmu, asla sözünü esirgemiyor.
Alex'in bir sanat galerisi var ve Julia ile daha önceden bir birlikteliği olmuş ama Alex bu ilişkiyi Julia'nın yakın arkadaşı ile işi pişirmesi ile son bulmuş. Ama Julia'nın bilmediği ise Alex'in bu olaydan sonra hala Onu düşünmesi ve nihayet bir yıl sonra karşısına çıkıyor. Alex yeğeninin doğum günü partisini Julia'nın düzenlemsini istiyor ve böylece tekrardan yakınlaşmaya başlıyorlar. Ve aşk çanları çalmaya başlıyor. Bu o kadar da kolay değil. Çünkü Julia acaba eskiden Ona kazık atan erkeğin Onda yarattığı acıları unutabilecek mi? Ve en önemlisi Alex'e güvenip kalbini açabilecek mi? Bunu size bırakıyorum...
352 syf.
Çok güzel bir kitaptı yaaa, keşke biraz daha uzun yazılmış olsaydı :) İnsanı yormayan, akıp giden bir tarzı var. Tam kafa dağıtmalık bir roman.

Okumayı düşünüyorsanız, tavsiye ederim.
%34 (118/352)
·1/10
Bu zulme daha fazla dayanamayacağım.
Kitap çiklit ya da çerezlik değil, bildiğiniz çöp. Kadın karakter öyle mide bulandırıcı ki Murat Menteş tabiriyle ona sopayla bile dokunmak istemem.
352 syf.
·Puan vermedi
Yalın biri dili var ancak çevirisi biraz kötüydü.kitabin sonu tahmin edilebilir ancak okunması zevkliydi.randevularindan bir sonuç alamamış kadın kahramanımızın aradığı ask-i bulması ve bu süreçte hayatının aşkını eski sevgilileriyle kıyaslaması ve mutlu son basit güzel bir kitaptı
352 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Merhabalar; nemesis çerezlik kitap okumamıştım çoğu yerinde kahkaha atarak güldüm ki baştan sona eğlenceli bir kitaptı uzun zaman ara verince böyle bir tarza açıkçası harika geldi.Okurken komedi filmi izliyor gibi oldum eğer günlerinizde eğlenceli bir kitap arıyorsanız ve özelikle böyle dönemden geçerken işte aradığınız kitap budur tavsiye ederim
352 syf.
Hemen anlaşılacağı üzere kitapta sık sık bahsedilen Sabrina&Tyler çifti bir önceki kitabın konusuymuş ama kitap ortalarda yok. Yani çevirisi yok :) Yayın evleri şu çevirileri SIRASIYLA yapmayı bir öğrenebilse çok iyi olacak. Yok yani anlaşılmayacak gibi de değil ki. Bu kitabın konusunu bariz etkilemiş durumda. Gönderme bile yapıyor ama bön bön bakıyorsunuz :)
352 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Ben bu kitabın yorumlarına bakarak okudum okuyanlar beğenmişler acaba nasıl bir kitap diye ? sonra okudum ve hiç beğenmedim. 2 günüm boşa gitti,çünkü kapak ve ismi güzel diyorsunuz ama içeriği çok uygunsuz .Yani yorum benden okuyup okumamak size kalmış.

Yazarın biyografisi

Adı:
Barbie Bohrman
Unvan:
Yazar
Miami'de doğdu ve büyüdü. Yazar olmayı hayal etti. Pes edince Promise Me bir kere daha kitap kulübün yarışmasına girmek için onu ikna etti. İki çocuğu ve kocasıyla birlikte New Jersey'de yaşamaktadır. Onun hobileri film , büyük TV şovları , okuma, okuma , ve hatta daha fazla okuma içerir.

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 46 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 17 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.