Bella Andre

Bella Andre

Yazar
6.4/10
183 Kişi
·
507
Okunma
·
23
Beğeni
·
2.614
Gösterim
Adı:
Bella Andre
Tam adı:
Lucy Kevin
Unvan:
Aşk Romanı Yazarı
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Lucy Kevin ismiyle de kitap yazan Bella Andre , New York Times çok satan aşk romanlarının sahibidir. Evli ve çocukları olan yazar kitap çalışmalarını sürdürmektedir.
"Hayatımda ilk kez kendim için savaşacağım. İçimde,derinlerde bir yerde bu savaşı kazanacağımı biliyorum."
Bella Andre
Sayfa 222 - Novella Yayınları
Julie omzunu silkti. " İnsanların hak ettikleri her şeye sahip olmadıklarını çok iyi biliyorum."
Hayattan istediğimiz şeyler bu kadar farklı görünürken, birbirimiz için doğru kişi olduğumuzu sanmıyorum.
Bunu neden kendilerine yapıyorlardı ki? Onlara bir pislikmiş gibi davranan erkeklere âşık olmanın cazibesi bunun neresindeydi?
Chloe'nin sorunlarını çözecek birine ihtiyacı olmadığını biliyordu. Onun sadece sorunlarını kendisi çözerken onu sevecek, destekleyecek bitine ihtiyacı vardı.
336 syf.
~İpucu içerir~
Çok klasik bir türden yazılmış bir kitaptı. Bir kadın yanlış bir evlilik yapmış ve erkeklerden kaçarken karşısına çıkan adama tekrar güvenebilmiştir ve aralarında masum bir sevgiden çok cinsel dürtüler vardır bu cinsel dürtü ile aşık olduklarını anlarlar. Kitabın yarısından fazlasında cinsel içerikler o kadar çok kullanılmıştı ki kitabın çoğu sayfasını atladım diyebilirim. Kitabın artılarını ve eksilerini değerlendirir isek kitap akıcı bir oturuşta bitirilebilecek - günlük hayatta eşi az rastlanır- bir aşk hikayesini anlatıyor ama eksi tarafı ise çok ve çoookk cinsel içerikli detaya girmesi idi.
Eğer kitabı okumak isterseniz edebi yönden hiç birşey kazanmadığınız gibi kitabı bitirdikten sonra kitaba ayırdığınız zaman için üzülebilirsiniz....
İyi okumalar
160 syf.
·2 günde·Beğendi·5/10
Klasik bir aşk hikayesi olmakla beraber kendine güvenip risk almanında ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor çok etkilendimmi hayır ama okurken sıkılmadım :)
336 syf.
·14 günde·Beğendi·5/10
Güzel kitap ama yarısından çoğu yatak muhabbeti fazlasıyla yer verilmiş.
GÜVENMENİN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU BİLİYORUM İKİ GUNDE İNSANA GÜVENDİ ŞAŞIRTICIYDI DOĞRUSU..
TAVSİYE ETMEM AMA OKUNMAYACAK KADAR KÖTÜ DEĞİL..
160 syf.
·16 günde·Beğendi·5/10
aşk tesadüfler sever ve zorluklarla karşı sabırlı olmak gerekr. ktabı sevdm. ve tavsye ederm. restorenı şef yüzünden kapatıldıktan sonra br düğün organzyonu şrketnde çalışmaya başlayan jule. daha sonra br düğün organzyonuna büyük görev alır ve şansa bakın k o kş resteronı kapatan andrew ve daha br sürü tesadüf. aşk tesadüfler sever. :d
336 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Kitap seri halinde .okurken bilmiyordum ask hikayesi ama zamanla ask oluyorlar .kiz guvenmiyor basta .ama bazi bolumleri cok tekrarlanmis.Dili basit akici .seri okumayi sevenler icin okunabilir
336 syf.
·9 günde·Beğendi·10/10
Chloe adındaki güzel bayan eski kocasının saldırısından kaçıp yağmurlu bir gece yola çıkar ve yolda arabası kaza yapıp çamura saplanır.Gece vakti oradan hiç kimse geçmez ve Chloe beklemekten vazgeçip yaya olarak yola çıkar. Chloe henüz arabasından uzaklaşmadan oradan lüks arabasıyla Chase adında fotoğrafçı olan yakışıklı bir adam geçer.Chase kadını fark eder ve yardım etmek ister. Erkeklere artık güvenmeyen Chloe ilk başta yok dese de mecburen adamın yardımını kabul eder.Chloe lüks arabaya biner ve kendisini bir otele bırakmasını ister. Üstünde fazla para yoktur, o nedenle ucuz bir yer olmasını ister. Ancak Chase onu bu halde yabancı bir yere bırakmanın yanlış olacağını düşünür ve onu abisi Marcus'un şaraphanesindeki misafirhaneye götürmek ister. Chloe buna karşı çıkar ancak adam onu buna ikna eder ve Chloe tam beş gün boyunca o misafirhanede kalır. Chase ile daha ilk günden yakınlaşırlar. Chase zaten Chloe'ı görür görmez etkilenmiştir. Hayatının kadını olduğunu düşünür. Chase aslında hızlı yaşayan, kendince çapkın biridir.Ancak Chloe ile hayatını birleştirmek niyetindedir.Aralarındaki çekim artar ve her gece birlikte olurlar.Tutkunun en alasını yaşarlar. Chase kadına aşkını itiraf eder ancak Chloe duygularını hemen söylemez çünkü kendisi bundan kaçmaktadır. Hayatına başka bir erkeği almak istememektedir. Aslında Chloe adamı sevmektedir.Son gece Chloe de adama aşkını itiraf eder ve Chase hayatının kadınına evllenme teklifinde bulunur.Ve evlenirler.Kısaca hikaye bu.Fazlası var tabii.Ama her şeyi buraya aktaramam.Güzeldi, gayet akıcı bir üslupla yazılmıştı. Aşkı erotizmle yoğuran yazar güzel bir eser ortaya çıkartmış.Aşkı okumayı sevenler kitabı büyük bir keyifle okuyabilir.
416 syf.
·2 günde·4/10
Sullıvan ailesinin en büyük oğlu Marcus' u un hikayesini anlatıyor kitabımız.Serinin ikinci kitabı da aynı birinci kitapta ki gibi tesadüfen tanışan günübirlik gönül eğlendirme diye başlayan ama sonrasında ciddi aşka dönüşen Marcus ile Nicola'nın romantik ve oldukça gereksiz cinsellikle ( benim fikrim) betimlenen aşk hikayesi. Yani benzer kitaplar elbetteki okudum ama bu kitap sanki biraz vasat gibi okuduğum diğer yazarların aynı tür romanlarına göre.Biraz devrik bir cümle oldu ama sanırım ne demek istediğimi de anlatabilmişimdir. Tabi ki hızlı okunabilen , merak uyandırmayan ve okuyup bitirdiğinizde başka kitaplar gibi öyle bilinçaltınızda iz bırakmayan cinsten olduğunu nacizane düşünüyorum. Okumak isteyene gerek anlatım dili gerek yazı puntosu açısından tavsiye edebilirim..
280 syf.
·2 günde·10/10
Bir kitapta 2 hikaye İlk hikaye annesinin yaşadığı aşkları ce sonunda çektiği acıları görüp kalbini aşka kapatan Phobe ve onunla bir düğünde ettikleri dansın ardından onun hayatının aşkı olduğunu anlayan Patrick ve Phobe'yi aşkına inandırma çabasını okuduk İkinci hikaye ise Rose'nin Köşkü adlı düğün mekanında 3.kez evlenen Marge'nin yeğeni Whitney-ki kendisi bu sırada nişanlı ve 4 ay sonra düğünü var- ve mekanın müzik sorumlusu Tyce'nin 5 yıl önce yarım kalmış hikayesi vardı. İkisi de 5 yıl önce birbirlerini buldukları gece hem yaşanacak aşklarını hem de hayallerini yarım bıraktılar. Hikayede en sevdiğim kısım Whitney'in kedisi oldu sadece 2-3 sahnede gözükse bile Bu arada sevgili @arkadya_kitap serinin 4.düğün fiyaskosunu da bir an evvel çıkarmalısın o son sözde verdiğin spoiler beni merakta bıraktı devamını bekliyorum ona göre
352 syf.
·2/10
Okunmasada olur...
Klasik, güçlü ve kaslı bir itfaiyeci ve eşini kaybetmiş bir kadının hikayesi.
Yine yazdığım gibi, okunmasada olur, pek bir şey kaybetmezsiniz :)
416 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Ah Marcus seni ilk kitapta merak etmiştim ve gerçekten hoş bir hikayen vardı . Beğendim Nico ya ise bayıldım böyle ne istediğini bilen kadınları seviyorum. Hoş anlamlı ve güzel bir kitaptı beğendim

Yazarın biyografisi

Adı:
Bella Andre
Tam adı:
Lucy Kevin
Unvan:
Aşk Romanı Yazarı
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Lucy Kevin ismiyle de kitap yazan Bella Andre , New York Times çok satan aşk romanlarının sahibidir. Evli ve çocukları olan yazar kitap çalışmalarını sürdürmektedir.

Yazar istatistikleri

  • 23 okur beğendi.
  • 507 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 217 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları