Bengisu Sıla Gürbüz

Bengisu Sıla Gürbüz

Yazar
6.6/10
21 Kişi
·
45
Okunma
·
0
Beğeni
·
1.090
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
352 syf.
·2 günde·Beğendi·6/10
Tam bir gençlik romanıydı.
Kumsal ailesini kaybettikten sonra Onu hiç sevmeyen halasının yanında mutlu değildi. Bir gün bir dayısı olduğunu öğrenir ve Onlarla yaşamaya başlar. dayısının Erkek Lisesinde okumaya başlar. Erkek Lisesinde tek kız olmak biraz zor hem de güzeldir. Bir grupları var. Onlarla çok iyi arkadaş olur. Aras ile sevgili olurlar ama işler pek iyi gitmez. Çakıl ise çok tatlı bir çocuk.
İyi okumalar.
352 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Sıcak çikolata tadında, bir günde biten hafif bir kitaptı. Çok doğal ve bad boyu olmayan kitaplara hasret kalmışken kitap çok hoş geldi. Eğer çerezlik bir kitap arıyorsanız kesinlikle bu güzel bir dili olan kitabı okuyabilirsiniz.
352 syf.
·4 günde·Puan vermedi
Wattpad kitaplarını okumayı seven biri olarak şunu söyleyebilirim ki bir kitap wattpad kitabı olduğunu bu kadar belli edemezdi. İlk defa bir kitaba ayırdığım vakte üzülüyorum.Bu kitabı okuyacağıma başka bir kitabı okusaydım benim için daha faydalı olabilirdi.
352 syf.
·10 günde·Beğendi·10/10
Bengisu Sıla Gürbüzü bu kitap sayesinde tanıdım. Kurgusu eğlenceli olan insanı meraklandıran bir kitaptı. Yazarımıza ileri de yazacağı kitaplarda başarı diliyorum.
Açıkçası wattpad kitabı olduğunu belli eden ve aynı zamanda pek sevemediğim bir kitap. Hatta kitap demeye bile içim elvermiyor. Öncelikle bana saçma gelen birçok kısım oldu. Bunun harici başka karakterin ağzından yazılan en fazla bir sayfa süren kısımlar var,o kısımları da sevdiğim söylenemezdi. İlk defa okurken boş hissettim. Elinize alırsanız bir günde bitebilecek bir kitap. Fakat elinize almaktan ziyade, kitabı almayın bile. Kısacası okunmaya değmeyecek bir kitap, bunun yerine bir sürü daha güzel eserler var.
352 syf.
·Puan vermedi
Dünyanın en berba kitaplarından biridir. Arkadaşımdan büyük bir umutla aldım ancak umudum çöktü. 0 betimleme, anlatım şekli berbat. Bu şekilde berbatt
352 syf.
·1/10
İlk 100 sayfasını anca okuyabildim ve o okuduğum zaman dilimine acıdım. Gerçekten büyük bir ZAMAN KAYBI. Okumaya başladığım kitapları yarım bırakma gibi bir huyum yok pek ama bu kitabı direk bıraktım ve sıfır pişmanlıkla... Büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için. Umarım genç yazarımız ilerde daha iyi kitaplar yazar.

Yazarın biyografisi

Adı:
Bengisu Sıla Gürbüz
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 45 okur okudu.
  • 5 okur okuyor.
  • 48 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.