Berna Burcu Arıkan

Berna Burcu Arıkan

Çevirmen
8.4/10
12 Kişi
·
25
Okunma
·
0
Beğeni
·
3
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
344 syf.
·Beğendi·9/10
Devrimin iç yüzüne dair bir kitap, haydi devrim deyince, devrimin olmayacağını kitabı okuyunca anlayacağınızı düşünüyorum. Ki öyle bir devrime gerek var ki bütün yenilikleri içinde barındırsın ve halk yüzyıllar sonra yeni bir devrime ihtiyaç duymasın.. Sadece devrimi bir hak olarak görmüş, hissetmiş, olabilen insanların katlanabileceği zorlukları CHE GUEVARA'nın günlüğünden, okuyoruz. Devrime kendisini adamış fertlerin yanı sıra, kaçakları, hainleri ve devrime destek veren insanları da görüyoruz. Koltuk başında oturanların değil, düşünceleri uğruna canlarını ortaya koyanların devrimi, sokağa dökülmek gibi dağları mesken edinmek..

Devrim bir hak olarak doğduğunda, düşüncelerde, karşısında ne tanklar ne de uçaklar durabilir. Devrimin en iç yüzüne, bireye ulaşan kitap. Ona ulaşmanızı sağlayan CHE GUEVARA
344 syf.
Dünyaya yeni düzen kurmak gerekirse eğer bu kişiler çıkarlar gözden çıkartılarak, korkmadan yapılmalı. Che azmin,cesaretin diktatörlüğe karşı zaferin bir sembolüdür. Üstelik bu sadece ülkesi için değil yapabildiği kadar devrim yaptığı bir sevgidir.hep destek enternasyonalizm ;-)

Yazarın biyografisi

Adı:
Berna Burcu Arıkan

Yazar istatistikleri

  • 25 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 22 okur okuyacak.