Beth Ehemann

Beth Ehemann

8.2/10
12 Kişi
·
24
Okunma
·
0
Beğeni
·
399
Gösterim
Adı:
Beth Ehemann
Unvan:
Yazar
Beth Ehemann Chicago'nun kuzey banliyölerinde 4 çocuğu ve kocası ile yaşıyor. Okuma, fotoğrafçılık ve Martini seviyor.
“Hayat küçük şeylerin bir araya gelmesiyle oluşur, Kacie. Bazı şeyler iyi, bazılarıysa kötüdür. Sen ve kızlar kesinlikle iyi olanlardansınız. Olabilecek en iyi şey sizsiniz
ve sizi burada tutmak için sonuna kadar savaşacağım.”
“Korkuyordun Kacie, tıpkı hayatınla ilgili korktuğun gibi. Bazen, bir şey seni korkutsa da, şans verdiğin takdirde sonucun mükemmel olabileceğini gör istedim.”
"Ah, görüyorum ki geri dönmüşsün gülen surat. Umarım bu kez kıçının tekmelenmesine hazırsındır. Bu uğurda ölsem de sana o gözlerden birisini kırptıracağım." ;)
Genç yaşta yanlış bir tercih sonucu 5 yaşındaki ikiz kızları ile yaşamak zorunda olan Kacie' nin aile olabilmek için ve çocuklarına yetebilmek için verdiği mücadeleyi romantizm- komedi tadında akıcı bir anlatımla biz okurlarına sunan yazara teşekkürler.. Öyle aksiyonu bol, merak uyandıracak hızlı bir konusu olmasa da hiç sıkılmadan okunabilecek, hoş vakit geçirebileceğiniz keyifli bir kitap.
Kacie 4 yıl önce terk edilmiş ve hayatını sadece kızlarına aramış, güzel, çekici ve genç bir anne. Bir fırtına da mahsur kalan Brody, Kacie nin annesinin işlettiği otel de 2 gün mahsur kalır. Ve bu arada kim olduğu nu saklar. Yani ünlü bir hokey oyuncusudur aslında, ama Onu burada kimse tanımadığı için bir şey söylemez. Brody Kacie den çok hoşlanır. Ve onunla görüşmeye karar verir ama işi zordur. Çünkü Kacie onun ünlü birisi olduğunu öğrendikten sonra Ondan uzak durmaya çalışır. Ama aşk tan kaçılmaz değil mi. Kacie de Nereye kadar kaçacak... Iyi okumalar.
Kitabın sonu garip bitti bence devamı olması gerek.
Ayy Ayyy hikayesi anlatımıyla çok güldüğüm, çok romantik sahnelerin olduğu harikaaa ötesi bir kitaptı. Reklamı çok yapılmadığı için tereddütle yaklaştığım bir kitaptı sıkıcımıdır acaba diye ama ilk cümleden kitap sizi esir alıyor bilesiniz. Kitabın konusu şöyle:
"Hayatta herkes kendisine yazılan rolü oynar derler. Peki bu rolü yazan başkası değil de sizseniz?
Kacie Jensen, dört yıl önce yaşadığı terk edilişten sonra kırılan kalbinden geriye kalanları ve kızlarını alarak annesinin yanına döner. İşlettiği otelde annesine yardımcı olan Kacie, aynı zamanda hemşirelik okuluna da başlar. O andan sonra hayatla ilgili planları basittir. Başarılı bir öğrenci, kızları için örnek bir anne ve annesi için de iyi bir evlat olmak. Etrafına ördüğü kozasının içinde yaşarken bu planları uygulaması hiç de zor değildir.
Ancak hesaba katmadığı bir şey tüm planlarının yerle bir eder. Bir fırtına...
Ansızın bastıran fırtına kasabanın yollarını kapattığında, otelleri beklenmedik misafirlere ev sahipliği yapar. Konuklarından biri de, uzun zaman önce atmayı bırakan kalbini yeniden hayata döndüren Brody Murphy'dir.
Kacie için kozadan çıkma vakti gelmiştir ama küçük kelebeğin uçmaya cesareti var mıdır?
(Tanıtım Bülteninden)"
Cok begendigim bir kitap daha :)
Kaice genc yasinda ikizlere sahip bekar bir anne. Annesiyle birlkte otel isletyrlar. Adamimzda hokeyci. Ama yani cok guzel bi adam. Hatta admin dibi. Kaice davranisi. Annesine kizlarina. Boyle adamlar hayal urundr. Tamam da yapmayn etmeyn yahu bize de yazik :D
Kaice cok uyus etti beni ama allahtan Brody tuttgunu koparan. Ne istedigini bilen bi adamdi. Kitabin sonunda şok oldum. Sanirim 2.kitapta olck. Su an mutsuzum. Kitabi hic elimden birakamadm. 2.si umarm yoldadir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Beth Ehemann
Unvan:
Yazar
Beth Ehemann Chicago'nun kuzey banliyölerinde 4 çocuğu ve kocası ile yaşıyor. Okuma, fotoğrafçılık ve Martini seviyor.

Yazar istatistikleri

  • 24 okur okudu.
  • 13 okur okuyacak.