Betül Demirkıran

Betül Demirkıran

Yazar
8.2/10
6 Kişi
·
8
Okunma
·
0
Beğeni
·
10
Gösterim
Çünkü temizlenmemiş bir bilinç altı , bir beden hafızası ile cennete gideceğimizi de pek sanmıyorum... O yüzden dünyaya yeniden gelmek gerek,yeniden kendimizi keşfetmek,yeniden güvenmek gerek,yeniden bağlanmak,yeniden sevmek gerek...
Kendimizi sevmeyi çoğu zaman koşullara bağlıyorduk ; biraz daha zayıflarsam , biraz daha okursam ,falanca okulu bitirirsem , filanca olursam , biraz daha para kazanırsam... Hep bir koşula bağlıydı kendimizi sevmemiz.Çünkü bize çocukken hep ... yaparsan seni severim denmişti..
Anladım Ki hayatımızı dolduran şeyler hep anne babamızdan aldığımız davranış miraslarıydı.Ya annemiz oluyorduk ya babamız. En çok nefret ettiğimize benziyorduk. Bu nefret ise çoğu zaman kendimizden nefret etmeye dönüşüyordu.
240 syf.
·Beğendi·10/10
Yine bir terapi süreci okumam.. Her hikayede kendimden bulduğum bir parça.. Biliyorum ki bu hayatta hiç bir şey tesadüf değil mükemmel bir ilahi düzen var ve her daim kendi kemalatımıza ulaşmak için yol gösteriliyor bize. Bu yüzden bu kitabı her KADIN okumalı.. içinizden bir parça bulacağınıza eminim:)
240 syf.
·2 günde·10/10
Kitapta bir kaç tane yazım hatası vardı . Ya editörün hatasından ya da basım evinin hatasından dolayı olmuştur bilemiyorum . Birbirini çok kez tekrar eden cümle ve kelimeler vardı .Bunlar beni ara ara rahatsız etse de nihayetinde kitap edebi bir eser değil o yüzden çok da takılmadım . Kişisel gelişimi kitaplarını çok albenili bulmasam da Betül Hanımın tüm sürecini okumak kendimden bir şeyler bulmak ve kendimde nasıl bu yanlışlardan dönerim diye planlar kurmak hoşuma gitti . 1 gün içerinde okudum , bitirdim ve bu okuma - aman hadi okuyayım da bitsin - okuması değildi kesinlikle . Sadece yazarın heyecanı bana da geçtiği için bir an önce bu serüvene eşlik etmek istedim . Kesinlikle şans vermeniz ve okumanız gereken bir kitap . Hele ki benim gibi tesadüfen elinize ulaştıysa kesinlikle bir anlamı , ihtiyacınız olduğundan size ulaştığını da anlayabiliyorsunuz .

Yazarın biyografisi

Adı:
Betül Demirkıran

Yazar istatistikleri

  • 8 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.