Giriş Yap

Betül Güçlü

Yazar
8.5
2.405 Kişi
Unvan
Wattpad Yazarı
Yaşamı
Aşk Kitapları, Edebiyat, Gençlik Edebiyatı kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Aşk ve Diğer İhtimaller, Küçük Mucizeler, Muzlu Pastam, Süper Dadı, Yalancı Aşklar Sokağı olarak sayılabilir.

İncelemeler

Tümünü Gör
368 syf.
·
2 günde
Baş karakter kızımız Mısra genç halinde bütün ailenin ve evin sorumluluğunu almış çalıştığı işten gelen parayla kardeşlerine ve babannesi bakıyor. Bu kadar da değil kardeşi başına bela açıyor ve bunun sorumluluğunu da Mısra almak zorunda kalıyor. Kardeşi kaza yapmıştır ve pahalı bir arabaya çarpmıştır, bunun üzerine çıkan masrafları ödemelerini isterler ve tam bu sıra da Kerem karşısına çıkıp parayı ödeyeceğini ama bunun için de kendisiyle evlenmesini söyler *tam evlilik değil nikah masasında terk etmesini söyler. Olaylar başlar Kerem'in annesi Mısra'yı aramayı dener olay olmadan önce kerem mısra dan son kez iyilik ister annesiyle konuşup olayları rayına girdirmek için. Bakalım neler olacak. Karakterlerden kızın kardeşlerine bazen gıcık ve sinir olsam da bazı kısımlarda sevdim. Kardeşler arasında hep böyle değil midir zaten. Kitabı genel olarak beğendiğim güldüğüm kısımlar olsa da duygulandığım kısımlar daha çoktu. Neyse okuyacak olanlara şimdiden iyi okumalar.
Yalancı Aşklar Sokağı
8.4/10 · 356 okunma
Reklam
296 syf.
·
1 günde
Kitap her iki karakterin diliylede yazılmıştı ama erkek karakterin kısmına geçtiği zaman bu kişiler kim filan dedim ama sonra olayı fark ettim. Şahsen bölümlerin başına hangi karakterin bakış acısıyla yazılmışsa o karakterin ismini yazmalarını isterdim. Bir de sonlarına doğru Ali Bulut'un kısımları olmaktan çıkıp yan çifttin kısımları oldu belki başta da öyleydi de ben yanlış anladım bilemiyorum. Genel olarak fena değildi. Konuya da gelecek olursak. Destan'ın ailesi kızlarının üniversiteye gidip hemşire veya doktor olmasını istemişlerdir ama destan'ın hayali pastacı olmaktır ve pastane açar ama işler kesattır. Arkadaşı *Ve Bir de Destanı seviyordur ama duygularını kabul etmez arkadaş kalmak ister* Alper pasta kursu verelim der ama bundan yana değildir çünkü bir kere denemiş ve olmamıştır. Bu sefer alper bana güven der ve kursa gelecek olan kişileri ayarlamıştır ve o kişiler bir kaç gün sonra gelmişlerdir ve aralarında Ali Bulut'ta vardır. Destanı görür görmez etkilenir. Arlarında neler olacak göreceğiz. Okuyacak olanlara şimdiden iyi okumalar.
Muzlu Pastam
7.4/10 · 554 okunma
448 syf.
·
10/10 puan
Herkesin hayatında kendinden sonra en çok güvendiği birileri vardır. Sığındığı bir ailesi, ne olursa olsun güvendiği arkadaşları veya kalbini ısıtan aşkı. Peki bu yazdıklarımızın hiçbirine sahip olmayanlar hayatlarına nasıl devam ederler? Üzüldüklerinde, sinirlendiklerinde veya ağlamak istediklerinde nereye giderler? Soruların cevaplarını merak ediyorsanız eğer sizleri Öykü ile tanıştırmak istiyoruz. Güçlü, kendi ayaklarının üzerinde duran, çabalayan ve ne olursa olsun insanlardan uzak durmak isteyen bir kadının yeni hayatındaki yolculuğundaki değişimi okuyacaksınız. Üzülecek, ağlayacak, sinirlenecek ama ne yaşarsa yaşasın güçlü duran bu kadına aşık olacaksınız. Tabii ki bu hikayede sadece Öykü yok. Sıla, Derya, Tunç ve gözlerimizin içini güldüren Yağız da Öykü’nün hikayesine eşlik edecek.
Yıldız Haritası
9.2/10 · 466 okunma
1 yorumun tümünü gör
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42