Betül Tamer

Betül Tamer

Çevirmen
0.0/10
0 Kişi
·
10
Okunma
·
0
Beğeni
·
2
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
380 syf.
·Beğendi·9/10
Sevgili Okurlar ; Öfkenin olağan ve güzel bir duygu olduğunu , aynı zamanda da ne kadar zararlı olduğunu anlatan bir eser. Kitapta ilk başta öfkenin tanımından daha sonra onu kabullenmemizden ardından da bize daha güzel ve mutlu yaşayacağımıza dair bir sürü ip ucu veriyor.
Başta çok ilgi çekici gelmese de hayatınızda ne kadar büyük etkisi olduğunu bir düşünün; işiniz,iliskileriniz ve hatta fiziksel ve ruhsal sağlığınız. Öfkenin ciddi oranlardaki negatif sonuçlarından(boşanmak,işsizlik,hapis) kaçınmayı başaran insanlar dahil hayat standartlarını etkileyen düşük seviyeli kronik öfke problemleriyle karşılaşabiliyorlar. Gerçek mutluluğu tatmak olanaksizlasiyor ve o kadar da kolay bir iş değil bunu başarabilmek. Fakat başarılı olanlar nasıl yapabiliyorlar sadece birazcık inanç ve zaman.. Kendinizi,İnsani iliskilerinizi daha iyi bir seviyeye getirmek için kesinlikle okunmalı.
Kitabın çevirisi o kadar kötü, o kadar çok yazım yanlışı ve anlatım bozukluğu var ki okumak çok zorlaşıyor. Anlamak deseniz namümkün. Başlıklardan anlıyorum ki güzel çevirilseymiş şahane bir kitapmış. Kitaba haksızlık edilmiş. Beklentilerimi karşılamadığı için üzgünüm. Öfke kontrolü üzerine yeni bir kitap arayışı içindeyim. Tavsiyelere açığım. Ve bu kitabı hiç tavsiye etmediğimi söylemeyi okumayı düşünenlere bir borç bilirim. Tavsiye etmiyorum!
384 syf.
·Beğendi
İlk olarak kitap bir kendine yardım kitabıdır. Öfkeli insanların acınası hallerini anlatıyor. Bu anlatımı yaparken insan kendisine ve etrafında olup bitenlere farklı bir gözle bakıyor. Kitapta anlatım bozuklukları bulunmaktadır. Ama bu kitabın okunmasına engel olmamaktadır.
384 syf.
·18 günde·Beğendi·7/10
Pek uzun bir sürede okudum. Ama kitap sıkıcı diyemem.
Öfkenin tanimi ile başlayan kitap öfkeden muzdarip kisilere cesitli cözüm yollari öneriyor, ofkenin her zaman kotu bir sey olmayabilecegini de vurguluyor ayni zamanda. Ben ofke sorunu insanlara faydasi dokunabilir.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 10 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 42 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.