Beyzanur Karaman

Beyzanur Karaman

Yazar
6.6/10
9 Kişi
·
20
Okunma
·
1
Beğeni
·
510
Gösterim
Adı:
Beyzanur Karaman
Unvan:
Türk Wattpad Yazarı
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
640 syf.
·3 günde·5/10
Bir kitaba verdiğim en düşük puan bu olabilir. Iki gündür kendime bunu niye yaptım diye düşünüyorum. Wattpad kitaplarına karşı değilim ve de ergenlik çağında çok popüler olan kitapları arada sırada ne var bunların içinde diye okurum. Bunu da böylece okumuş oldum ama hala merak ediyorum hafızamdan komple silmem mümkün mü diye. Koskoca altı yüz otuz beş sayfa bir de. O nasıl bir tutarsızlık nasıl bir saçmalıktır. Dil desen herhangi bir yorum yapmak bile istemiyorum. Bırakmayı bir çok kez düşünmüş olsam da iki günde bitirdim. Hakkını yememek lazım kızın, oturmuş yüzlerce sayfa yazmış. Kitap kendisini öyle yada böyle okutuyor da zaten. Ama hadi bu yazarlar genç de bu yayınevlerinde çalışan editörler nasıl çalışıyor merak etmeye başladım.
640 syf.
·Puan vermedi
Kitap hakkında yorum yapmazsam olmazdı. Çünkü berbat derecede klişe bir şeydi. Ayrıca geçirdiğim zamana da değmezdi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem de 635 sayfa yani. Sırf elimde kitap kalmadığı ve canımın sıkıldığı için okudum.
640 syf.
·Puan vermedi
Kaçırılan bir genç kızın, kendisini kaçıran hiç de normal olmayan psikopat gence aşık olması ve gelişen olayları anlatan bir kitap.Çok fazla beni sarmasa da sonuna kadar okuyup bitirdim.Iyi ki de öyle yapmışım.En azından biraz daha olumlu bir duyguyla kitabı bitirdim.
640 syf.
·3/10
İnanılmaz klişe bir kitap. Adı bile saçma zaten. Ama illa merak ediyorum diyosanız, vakit geçirmek için okunabilir. Yine de tavsiye etmiyorum. Bunu okuyacağınıza çok çok daha güzel kitaplar okuyabilirsiniz. Paranızı çöpe atmayın derim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Beyzanur Karaman
Unvan:
Türk Wattpad Yazarı

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 20 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 16 okur okuyacak.