1000Kitap Logosu
Bill Quain

Bill Quain

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
14
Okunma
0
Beğeni
220
Gösterim
Unvan
Yazar
128 syf.
·
Beğendi
·
8/10 puan
Eğer yaşamda yanlış yönde ilerlediğinizi farkederseniz, cennete güden yolun U dönüşlerine izin verdiğini unutmayın.. Farklı düşünün.. alışagelmiş düşünce ve bilgiye dayalı olmak, size alışılagelmiş sonuçlardan başka bir şey kazandırmaz ... “Üretken Tüketicinin Gücü II” Bill Quain tarafından yazılmış en çok satanlar listesine girmiş bir kitap. Benim okuduğum eski bir yazımı, internetin e ticarette payının az olduğu dönemler.. 124 sayfalık kitapta okuyucular içinde not almaları gereken sayfalar var. Kitap İçin Kreatif yayınlarına teşekkürler. Kitabı okuyunca yazarımızın ne kadar ileri görüşlü olduğunu gördüm. Allahım dedim dünya bir pazar ve biz de bu pazarın sürekli müşterileri... bu satıcılar kim? Cevabı mı.. Farklı düşünenler..
Üretken Tüketicinin Gücü II
Okuyacaklarıma Ekle
128 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Daha ucuz görünenin değil daha akılıca olanını yaparak ve başkalarını da aynısını yapmaya yönlendirerek varlıklı olmanın yolunu çok basitleştirerek farkına varmamızı sağlayan güzel bir eser. Tüketirken üretmek isteyen herkese tavsiye ederim :)
Üretken Tüketicinin Gücü II
Okuyacaklarıma Ekle
136 syf.
·
1 günde
·
Puan vermedi
Beğenmedim. Daha kapitalist olmanın yollarını öğretmeye çalışan, “ben” sözcüğünün anlamını bir deli edasıyla arşa çıkarmaya gayret gösteren bir kitap. İnsanı mağaza gibi düşünmeye sevk etmeye yönelik birçok fikri barındırıyor. Daha fazla para harcayıp başkasını zengin etme başkasının parasının alıp sen zengin ol diyor kısaca.
Üretken Tüketici
6.5/10 · 6 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.