Bozkurt K. Yılmaz

Bozkurt K. Yılmaz

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
koseli-arti
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
yildiz
8.0
19 Kişi
okuyor-dolu
52
Okunma
v3_begen_dolu
3
Beğeni
goz
1.521
Gösterim
Kitaplarını Satın Al
bilgi
Sponsorlu
Unvan
Reklam Hizmetleri ve Danışmanlık Firma Sahibi, Radyo Programcısı, Yazar
264 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Kalbimi bıraktığım kitaplardan birisi oldu Evladıma Miras Bu Sevda... Öyle içten öyle samimi hikayelere yer verilmiş ki her bir hikayede kendimi buldum. Fenerbahçeli abilerimin,ablalarımın,kardeşlerimin mutlaka okuması gereken bir kitap. Kitabı gözleriniz dolarak hatta ağlayarak okuyacaksınız. Şampiyonluğun son anda kaybedildiği maçlar, akıllara kazınan o goller, direkten dönen toplar hepsini bu kitapta bulacaksınız. Yaptığınız totemleri,ilk maçınızı bu kitapta hatırlayacaksınız. Şunu da söylemeden edemeyeceğim bazı hikayeleri okuduktan sonra o günü tekrar yaşayıp gece uykunuzun kaçması mümkün. :)
kamera
Evladıma Miras Bu Sevda
yildiz
9.4/10 · 22 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
240 syf.
·
27 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
türkiye nin en büyüğü olduğu için diyecem öyle ama ben bunun için tutmuyorum. türkiye nin en şerefli takımı olduğu için, türkiye de bütün takımlar bu takıma karşı birleştiği için, bu ülke deki diğer ezik taraftarlar galatasaraylı olunabilir beşiktaşlı olunabilir ama neden fenerbahçe diye sorduklar için. kısacası fenerbahçe diğer sıradan boktan takımların aksine farklı olduğu için. fenerbahçeli olacaksanız bahane aramayın be yavrum, büyüklüğünü anladık diyip olun bişey demeyiz merak etmeyin. edit : bu arada bazı arkadaşlar f3n3r diyerek gönderme yapmaya çalışmış ama bizim göndermelerimiz daha ağır oluyor ağlıyorlar sonra. mrtb: 6alatasaray) mrtb: 8eşiktaş)
kamera
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
240 syf.
·
Puan vermedi
Fenerbahçe aşkı ile yazılmış bir kitap. iyi ki de yapmış. Çok sade ve samimi bir dil kullanmış yazar, büyük bir zevkle ve bir solukta okuyacaksınız. emeğine, yüreğine sağlık Bozkurt Kenan Yılmaz... ve teşekkürler taraftarlığı ve Fenerbahçeli olmayı bu kadar yalın ve hoş anlattığın için...
kamera
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;