Brandon Peterson

Brandon Peterson

Çizer
7.3/10
3 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
2
Gösterim
Adı:
Brandon Peterson
Unvan:
İllüstratör
Doğum:
Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri, 14 Ekim 1969
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
24 syf.
·6/10
Public Identity, Marvel Sinematik Evren'den bir çizgi roman.
İlk Iron Man filminin sonunda yer alan "I am Iron Man." itirafından sonra Iron Man'in dünyayı nasıl koruduğu ve Hammer Tech'in orduyla nasıl ilişkiler kurduğunu anlatıyor. Ayrıca Anton Vanko ve Howard Stark'ın geçmişine dair bir şeyler de öğrenebildik.
Çizimleri çok sevemedim ama filmlerde görmediğimiz detayları verdiği için okumaya devam edeceğim.
25 syf.
·8/10
Public Identity'nin ikinci bölümü Tony'nin kendine görev edindiği dünya barışını sağlama işine devam etmesiyle başlıyor.

Somali'deki korsanları temizledikten sonra ailesinin evini ziyaret ediyor ve JARVIS isminin nereden geldiği, Tony'nin çocukluğu ve babası ile ilişkisine dair bir şeyler öğreniyoruz.

Ayrıca ikinci filmde Vanko ve Howard arasında ne olduğunu tam olarak öğrenememiştik. Bu çizgi roman boşlukları biraz dolduruyor.

Çizimleri pek sevemedim ancak renklendirmeler kesinlikle çok başarılı.
25 syf.
·8/10
Public Identity'nin son bölümünde Tony ve babasının arasında geçen son anları öğrenebiliyoruz. Daha önce Civil War filminde, son anlarının nasıl olmasını istediğine dair bir sunum yapmıştı Tony ve o zamandan beri gerçek hikayeyi merak ediyordum. Merakımı giderdiği için seri içinde en sevdiğim bölümün bu olduğunu söyleyebilirim.

Tony'nin biraz daha olgun kararlar almaya başladığını görüyoruz, ama buna rağmen hala çocuk gibi davrandığı da bir gerçek. Nick Fury'nin, Tony'nin ruhu bile duymadan onu kontrol altında tuttuğunu okumak güzeldi.

Son olarak diğer bölümlere nazaran bu bölümün çizimlerini daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Brandon Peterson
Unvan:
İllüstratör
Doğum:
Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri, 14 Ekim 1969

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.