Ceren Şanlıdağ

Ceren Şanlıdağ

Çevirmen
6.7/10
12 Kişi
·
40
Okunma
·
0
Beğeni
·
8
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
240 syf.
·14 günde·4/10
Çok fazla beğendiğimi söyleyemem. Zaten kaldı ki bizin kültürümüze uygun değil pek. Atlayarak okudum. Arada iyi tavsiyeler de var ama okunmasa da sıkıntı değil
256 syf.
·Beğendi·9/10
Psikolog olan Stella, kendini son derece güvende hissettiği evinde kar fırtınasının ne kadar süreceğini düşünüyordu.Kocası Doktor Max iş işin şehir dışına çıkmıştı sabah gelecekti fakat evinin bulunduğu yere gelmesinin; eğer kar bu şiddette yağmaya devam ederse zor olacağını biliyordu. Zilin arka arkaya çalması onu huzursuz etmişti.Bu saatte ve bu fırtınada kimseyi beklemiyordu üstelik alarmda çalmamıştı.Pencereden dışarı baktığında kapısın da duran genç kızı gördü.Aldığı sakinleştiriciler işe yaramamıştı, gelmekte olan panik atağı şimdiden onu esir almıştı.
Kitap psikoloji tarzında okuduğum en iyi kitaplardan bir tanesi. Psikoloji gerilim sevenlere tavsiye ederim.
852 syf.
·20 günde·Beğendi·10/10
Hayranı olduğum Michael Jackson'un Biyografisi.Kral ve onun yaşamını anlatıyor yazar.30 yıllık bir araştırmanın ürünü.En sonda Kaynakça kısmı var.Yazar tarafsız bir şekilde anlatıyor.Topladığı tüm verileri paylaşıyor.Michael Jackson mükemmel insan.
Tüm fanatikler okumalı.Seni çok seviyorum krall.Kral'ın dediği gibi o ne söylerse söylesin onu sevmeyenler ve birçok insan sadece medyaya onun ürettiği yalanlara inanıyorlar.Söylediği şarkılarla,Dansıyla,hayatıyla ve kişiliğiyle adından sıkça bahsettiriyor.Yaşadığı acılar ve hakkında bilinmeyenler.Okumaya değer bir kitap.
256 syf.
·8/10
Beni bu romana çeken, kendini yalnızlıkla cezalandıran bir psikolog, Kitap 3 farklı zaman diliminde işlenmiş. Bu durumun olayların takibini zorlaştıracağını sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Aksine heyecanınızı hiç kaybetmiyor, acaba sırada ne var diye kitabı bir çırpıda bitiriyorsunuz. Psikolojik gerilim seviyorsanız yada bu türle tanışmak istiyorsanız bu kitap çok güzel bir seçim olacaktır.

Yazarın biyografisi

Adı:
Ceren Şanlıdağ

Yazar istatistikleri

  • 40 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 29 okur okuyacak.