Çiğdem Hüner

Çiğdem Hüner

Çevirmen
9.0/10
6 Kişi
·
7
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
298 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Henüz keşfedilmemiş bir seri ve bence çok tutması gereken serilerden olmadı. Serinin ikinci kitabı.
Emıly Webb gündüzleri sakin , pasif ve pek arkadaşı olmayan asosyal kızımız ama bir zaman sonra gece ona bir şeyler olur ve gece farklı Emily gündüz farklı Emily olur. Emily gölge adamları görmeye başlar ve sürüsünün devamını bulmak için ve neden böyle olduklarını öğrenmeye çalışır ve sırlar ortaya çıkmaya başlar...
288 syf.
·5 günde·9/10
Karmaşa henüz keşfedilmemiş bir serinin ikinci kitabı. Kurgusu her ne kadar sıradan olasa da merak uyandıran bir anlatıma sahip. Okurken sıkılmayacağınız ve her bölümde yeni bir macera ve gizem var.
Emily Webb , Spencer ve Dalton üçlüsü ön planda. Emily sürünün alfası ve üstüne düşen görevler var. Sürüsünü bulmak ve bir araya toplayıp gece vaktinde dönüşümlerinin nedenini bulmak...
298 syf.
·Beğendi·9/10
Maalesef henüz keşfedilmemiş bir seri daha. Karmaşa aykırılar serisinin 2.kitabı.Kitap o kadar akiciydi ki 2 saatte bitirdim. Surukleyici, merak uyandirici ve gizemli bir kitap yani eğer reading slump magduruysaniz size ilaç gibi gelecektir. Yazım dili de basit olduğundan kolayca okunuyor.

Konusu kısaca bilim adamları tarafından genetikleri değiştirilerek kurt adam-kadina dönüştürülen gençlerin bu bilim adamlarının peşlerine düşmesini anlatiyor.

Herkese tavsiye ederim özellikle büyük beklentilerle baslamazsaniz çok keyif alacaginizdan eminim.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 7 okur okudu.
  • 10 okur okuyacak.