David Beers

David Beers

Yazar
7.0/10
2 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
41
Gösterim
Adı:
David Beers
Unvan:
Gazeteci, Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri, 1957
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
304 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
82 yaşındaki emekli cerrah Charles Ranger tekerlekli sandalyeye bağlı ve konuşma yetenegini yitirmiş hayata onu bağlayan tek şey durabilmesi. Bakımevine yeni gelen bakıcı Bradley Brown ile tanışınca korku dolu günlerin sonu gelmek bilmez. Bradley seri bir katildir ve tüm cinayetleri en ince ayrıntısına kadar Charles ile paylaşır. Christian Windswor 23 yaşında iki doktorası olan dahi bir otistik, iletişim kurmakta zorlanan genç adam FBI'in İstisnai suçlar birimine katılır. Ortakları Luke Tommy ile görevleri Cerrah adlı seri katili yakalamak. Kendi içine kapanan ve olayları görebilen Christian Cerrah adlı psikopati ararken en yakınındaki tehlikenin farkında değil.
304 syf.
·6/10
Katilin baştan belli olduğu kitapları genelde sevmem, çünkü bilerek ilerlemek bana heyecan vermiyor. Bu kitabı da sevemedim ama çok enteresan bir şekilde merakla okudum. Kurgu basitti, FBI ajanı gözlerini kapadığında katilin geçmişini falan görüyordu gibi saçmalıklara rağmen kendini sıkılmadan okuttu resmen. İnsan beğenmediği kitabı su gibi okur mu diyorum kendime ama okudum. Sonu beni pek tatmin etmedi. Daha farklı bir son bekledim. Kısacası, çerez niyetine bir polisiye okumak isterseniz işte tam da bu kitap o.
Puanım: 10/6
.
Kitabın arka kapağında “Stephen King ya da Kuzuların Sessizliği hayranıysanız, bu kitaba bayılacaksınız!” yazıyor. Ben bu saydığı yazar ve kitaplara hayranım, ama Cerrah o kulvara yaklaşamaz bile bence.

Yazarın biyografisi

Adı:
David Beers
Unvan:
Gazeteci, Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri, 1957

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.