Debra Jo Immergut

Debra Jo Immergut

Yazar
7.0/10
6 Kişi
·
12
Okunma
·
1
Beğeni
·
47
Gösterim
Adı:
Debra Jo Immergut
Unvan:
Yazar
Biz yaş alıyor, büyüyor, gelişmek ve ilerlemek için titizlikle mücadele ediyorduk ama kaçınılmaz bir doğa kanunuyla genç benliğimiz olmaya devam ediyordu. Ondan kaçabilirdiniz ama o da sizinle koşardı. Tüm ara sokaklarda ve bodrum koridorlarında peşi sıra gelirdi. Bazen size yetişir, uzun kollarını size doğru uzatır ve sıcak nefesiyle boynunu ıslatırdı.
Ona bakan gözlerde ne vardı? Tutku? Sevgi? "Çok mu hızlı?" diye mırıldandı Duncan. "Çünkü sevişmemize gerek yok. Sadece sarılabilirim."
Zihnimi meşgul edecek bir şey arıyordum. Benliğimde bir delik açıldığını ve kalbimin emilerek, amansız bir kuvvetle o deliğe doğru çekildiğini unutmak istiyordum.
Ama doğru ve yanlış arasındaki farkı gerçekten anlayan insanlar, sadece anlamakla kalmayıp buna göre yaşayanların tahmin ettiğimizden az olduğunu düşünüyorum.
Benden birkaç yaş büyüktü ama ikimiz de olgunlaşmıştık, ikimiz de ağaçtan düşerek yerde çürümüştük, sahipsizdik ya da seçilmemiştik. Biz de birbirimizi seçtik; başka bir neden yoksa bile kendi boşluğumuzu doldurmak için bunu yaptık.
Çekirdek kavram: Biz yaş alıyor, büyüyor, gelişmek ve ilerlemek için titizlikle mücadele ediyorduk ama kaçınılmaz bir doğa kanunuyla genç benliğimiz esas benliğimiz olmaya devam ediyordu. Değiştirilemez çekirdek.
240 syf.
·6/10
Kitaptan beklentim çok fazlaydı. Reklam afişinden etkilenerek aldım okudum. Reklamındaki tanıtımındaki kadar kitap beni içine almadı. Okurken kitap bir kızın bir de psikologun azından anlatılıyor. Ama çok karışık olmuş eski anılar da giriyor arada. Bu neydi ne alaka bu sefer kim neyi anlatıyor diye başa döndüm sürekli. (Belki benden kaynaklıdır emin değilim ama karmaşık bir anlatım söz konusuydu) sonu çok şaşırttı mı hayır. Konusu güzel anlatımı karmaşık. Yine de okunabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Debra Jo Immergut
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 7 okur okuyacak.