Demet Balyemez

Demet Balyemez

Çevirmen
8.3/10
15 Kişi
·
37
Okunma
·
0
Beğeni
·
20
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
488 syf.
·Beğendi·8/10
#okudumbitti #kitapyorumu
Herkese merhaba,bol kanlı bir yorumla yine beraberiz.
Küçük yaşta ailesini bir trafik kazasında kaybeden Elena,o kazadan sağ olarak kurtulmuş,bakıcı ailelerin yanında büyümüştür.Hayatında çeşitli zorluklarla karşılaşmış evlatlık çocuk olan Elena,hayatının aşkı Clayton ile karşılaşır.Bu aşkı evlilik ile tamamlamak ister.Yalnız bilmediği büyük bir sorun onu bekliyordur.Bir ısırık hayatını alt üst edecektir.Ve o artık bir kurt kadındır.Isırılan kadınların hepsi ölürken,Elena hayatta kalmayı başarabilen türünün tek örneğidir.
.
Trafik kazasının bir nedeni var mı?
Bakıcı aileler ile neler yaşadı?
Ne gibi zorluklarla mücadele etti?
Clayton ile nasıl tanıştı?
Elena'yı kim ısırdı?
Elena'nın ısırılma sebebi ne?
Nasıl kurt kadına dönüştü?
Elena nasıl hayatta kalmayı başardı?
Elena'yı bekleyen olaylar neler?
.
Vampir ve kurt adam konulu kitapları okumayı çok severim.Bu kitapta sevdiklerim arasında yerini aldı.Dizisini de izledim.Kitabı kadar olmasa da birebir uyarlanmış.Ama ilk kitabını okuyun derim.Hayatı zorluklarla geçmiş bir kız,sevdiği tarafından başına gelen korkunç olay,yaşam mücadelesi...Hiç istemediği bir hayatı yaşamak Elena için kolay olmadı.Tam kendi hayatını kurdu mutlu bir şekilde yaşıyor derken;gelen telefon herşeyi yerle bir etti.Ama sürü ile arasındaki bağ çokkuvvetliydi.Heyecan,aksiyon,dram,korku,gerilim,aşk,bağlılık,gizem her duyguyu aynı anda yaşayacağınız muhteşem bir fantastik kurgu.Bu tür sevenlere tavsiyemdir.Kesinlikle okuyun.Benden söylemesi.Ha unutmadan,devam kitabı da var.Haberiniz olsun.
520 syf.
·Beğendi·7/10
''Günahı Bilenler Yalnız Uyanır'' bu sözü görünce çok iddialı bir kitap diye düşünmüştüm. Babası ile ilgili gerçeklerle yüzleşen kadın kırklı yaşlarda ve babası ile ilgili öğrendiği gerçeklerde çok şaşırtıcı değildi bunu dışında sürükleyici ve okunası güzel bir kitap..
520 syf.
#okudumbitti
#kitaptanıtım
#Charlotte Link

Aldatılmış
Charlotte Link
AGAPİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı: 520

Günahı Bilenler Yalnız Uyanır…

Gerçekten beğenerek, yerimde duramadan okudum. Sona doğru olanları tahmin etsem de okumak beni heyecanlandırdı. Polisiye-gerilim tarzını seviyorsanız listenizde yer almalı.

https://www.facebook.com/...51282/?ref=bookmarks
SihirliFlut
http://www.ukitap.com/u/SihirliFlut/
https://zebramo.com/users/323273809

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 37 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 24 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.