1000Kitap Logosu
Dilara Keskin

Dilara Keskin

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.2
3.356 Kişi
9bin
Okunma
485
Beğeni
10,5bin
Gösterim
Unvan
Türk Yazar
Doğum
İstanbul, 14 Mayıs 1999
Yaşamı
14 Mayıs 1999 tarihinde İstanbul, Mecidiyeköy'de dünyaya gelen yazar, küçük yaşlardan itibaren kendince kısa hikayeler yazmaya, 2015 yılında ise Wattpad isimli sosyal paylaşım platformunda hikayelerini yayımlamaya başlamıştır. Eğitimini hala sürdürmekte olan genç yazar, ilk kitabı Düşman Okullar'la okurların büyük beğenisini toplamıştır. Serinin devam kitabı olan Düşman Okullar-Yapboz yazarın ikinci kitabıdır.
tuğba.
Ölüler Konuşamaz'ı inceledi.
496 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Ölüler Konuş`ur
"Avazın çıktığı kadar bağırmazsan, zamanla susmaya mahkûm hâle gelirsin." Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabından sonra okumakla bir hata yaptığımı düşünerekten okumaya başladığım bir kitaptı.. Aşırı akıcı olduğundan birkaç günde bitirdim. Beni sinir eden birkaç nokta vardı, onları da inceleme sonunda söyleyeceğim. Konusuna gelirsem, Gökçe birçok kişiye göre mükemmel bir hayata sahip başarılı bir kızdır. Bir gün katili bulunamayan bir olaya kurban gider. Katili bulunamadığından dava kapanır, ta ki Gökçe gibi biri daha bileğinde siyah kurdele bağlanmış bir şekilde ölü bulunana kadar.. Bu Gökçe'nin arkadaşlarını harekete geçirir. Katili bulmada yardımcı olmak için olayı araştırmaya karar verirler ve geçmişin kapıları aralanır. Yıllar süren yalanlar, Gökçe'nin söylemediği gizemler derken katili arayış başlar. Açıkcası Alper ve Gökçe'nin geçmişteki ilişkisi beni o kadar etkiledi ki Gökçe'nin ölmüş olup da aşklarının yarım kalmasına takılamadım. Beni sinir eden şey de Gökçe'nin ölüm sebebiydi. Ölüm sebebinin saçmalığı beni delirtirken, katili suçlayamamak durumunda kalıyorum. Suçlayamamın tek sebebi de psikolojinin nasıl o hale geldiğini az da olsa anlayabilmem. Ama ne olursa olsun bu öldürdüğü gerçeğini değiştiremiyor. 'Gökçe öldü. Alper de Gökçe'yle birlikte öldü. Gökçe nefes almayı bıraktı, Alper zaten nefes almıyordu.'
Ölüler Konuşamaz
8.8/10
· 1.294 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
4
50
Zeynep
Düşman Okullar'ı inceledi.
522 syf.
·
1/10 puan
Bu benim sonuncu kez Wattpad kitabı alışım. Eğer bir daha Wattpad kitabı satın almaya giderse elim, umarım birisi gelip beni bıçaklar da alamam. Klasik Wattpad kitabıydı işte. Gevşek gevşek karakterler var, tuhaf laf sokmalar var, kavganın aşka dönüşü var, bileklerden sıkıca tutmacalar var, sırıtmalar var, omuz silkmeler var, kurgunun sapır sapır dökülmeleri var... Ay yok, daha fazla inceleme yazamayacağım kötü kötü oldum. Yazık bunun için kesilen ağaçlara, bence.
Düşman Okullar
8.1/10
· 3.354 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
22
Asya
Düşman Okullar'ı inceledi.
522 syf.
·
1/10 puan
İğrenç ve tiksinç
Bir kitap ne kadar berbat, bayağı, gereksiz olabilirse o kadar berbat, bayağı ve gereksiz... Okumayın okutturmayın. Bu tarz kitapları inatla basan insanların kafasını anlamıyorum onlar için yapılabilecek tek şey boykot etmek. Ancak bir de bu kitapları alıp okuyan ve komik bir şekilde beğenen bir kitle var. Kendinizi o kitleden koruyun. Bu kitabı beğendiğini söyleyen birinden hızla uzaklaşın. Kendi zekanıza ve benliğinize saygınız varsa bu kitap gibi kitapları beğenen insanları hayatınızdan uzak tutun şekerim.
Düşman Okullar
8.1/10
· 3.354 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
13