Dorothy Chitty

Dorothy Chitty

Yazar
6.0/10
1 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
97
Gösterim
"Yaşamış olduğunuz tüm hayatların ve bu yaşamların arasındaki dönemlerin anıları sizde mevcuttur. Bir bilgisayarın sabit sürücüsünde olduğu gibi, ruhunuzun tüm deneyimleri depolanır. Iki yaşam arasında, geriye bakıp yaptıklarınızı hatırlayabilir ve tüm yaşamlarınızdaki farklı insanlarla olan karşılıklı etkileşiminizi görebilirsiniz."
İstemek önemlidir. Siz bunu bir hayal ürünü olarak görseniz bile, melekler siz yardım çağrısında bulunmasanız da size yardımcı olacaklardır. Ancak, bir kez ruhla iletişim içinde olmayı öğrendiğinizde, yaşamınız her açıdan sonsuz bir zenginlik kazanacaktır.
Hayatınızı ruhsal farkındalıkla yaşadığınızda, her şey hem sizin için hem de sevdikleriniz için yolunda gidecektir. Bu ibadet anlamına gelmiyor; sadece herkese (hayvanlar dâhil) kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın.
"Hepimizin ölümünün önceden belirlenmiş olması anlaşılması güç, tuhaf bir kavramdır."
"Ama kendimi Tanrı'ya yakın hissetmek için bir kilisede ibadet etme gereği duymuyorum. Çünkü kendimi her an O'na yakın hissediyorum."
"Insanlar öldükten sonra kendi cenazelerine geri gelirler. Bunun sebebi cenazeye kaç arkadaşlarının katıldığını ya da kendi vasiyetlerine uyulup uyulmadığını görmek değildir. Çünkü böyle şeyler artık onlar için önem taşımayan dünyevi konulardır. Sebep, ellerinden geldiği kadar geride bıraktıklarına huzur duygusu vermektir."
"Hiçbirimiz tanıdığımız insanlara zarar gelmesini istemeyiz. Ancak evrensel yasa gereği hepimiz zamanı geldiğinde bedenlerimizi terk edeceğiz ve ruhumuzun yolculuğuna devam edebilmesini sağlamak için, doğru zamanda doğru koşullar oluşacaktır."
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Dorothy Chitty
Unvan:
Medyum

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.