Duane Swierczynski

Duane SwierczynskiDireksiyon Adam yazarı
Yazar
7.9/10
114 Kişi
410
Okunma
3
Beğeni
1.828
Görüntülenme

Hakkında

Duane Swierczynski (d. 22 Şubat 1972), ABD'li gazeteci ve yazar. Amerika Birleşik Devletleri, Pensilvanya, Kuzeydoğu Philadelphia'da bir mahalle olan Frankford'da doğdu ve büyüdü. Men's Health, Details ve Philadelphia dergilerinde editör olarak çalıştı. La Salle Üniversitesi'nde gazetecilik üzerine dersler vermektedir. Marvel Comics için Moon Knight, Punisher ve Cable serilerinin bazı bölümlerine yazarlık yapmaktadır.
Tam adı:
Duane Louis Swierczynski
Unvan:
ABD'li Yazar ve editör
Doğum:
Philadelphia, Pensilvanya, ABD, 22 Ocak 1972

Okurlar

3 okur beğendi.
410 okur okudu.
1 okur okuyor.
146 okur okuyacak.
2 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
“Bu dünyada yardım diye bir şey yoktu. Yükünü daima kendi başına taşıyordun.”
Bu dünyada yardım diye bir şey yoktu. Yükünü daima kendi başına taşıyordun. Etrafını aile, sevdiklerin, adamların, ortaklarınla çevir, fark etmez. Gerçek bakiydi: Herkes yalnızdı.
Sayfa 158Kitabı okudu
Reklam
“Bir şeyi değiştirmeden gözlemleyemezdiniz. Ya da o sizi değiştirmeden...”
Sayfa 173Kitabı okudu
Bir şeyi değiştirmeden gözlemleyemezdiniz. Ya da o sizi değiştirmeden.
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
264 syf.
3/10 puan verdi
Kısacık bir macera, gerilim ve biraz da polisiye kitabıydı Direksiyon Adam. Gereksiz uzatılmaktan ve konuşmalardan kaçınılmış bir kitaptı. Özellikle hakkında yapılan yorumları okuyunca kitaba çok büyük bir beklenti ile başlamıştım. Açıkçası kitabı pek beğenemedim. Kitapta çok fazla karakter vardı ve isimleri konusunda çok kafam karıştı. Olay örgüsünde çok fazla mantık hatası mevcuttu. Ve kitabın sonu tam olarak olmamıştı, yarım kalmış gibiydi.
Direksiyon Adam
Direksiyon AdamDuane Swierczynski · Pegasus Yayınları · 2009115 okunma
264 syf.
7/10 puan verdi
·
Beğendi
·
4 günde okudu
Güzel bir gerilim-macera kitabı. Kitap kendini okutturmayı başarıyor, kitaba başlar başlamaz ''acaba sonrasında ne olacak'' diye düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz. Kitapta mizah ve gerilimin bir arada olduğunu görüyoruz böylelikle kitap sizi sıkmıyor. Eleştirdiğim tek nokta şu: Kitapta çok fazla karakter vardı ve çoğunun başka bir ismi var bu da biraz kafa karıştırıyor. Kitap okumaya yeni başlayanlar için güzel bir tavsiye olacağını düşünüyorum.
Direksiyon Adam
Direksiyon AdamDuane Swierczynski · Pegasus Yayınları · 2009115 okunma
112 syf.
8/10 puan verdi
·
25 saatte okudu
Michael Jackson Deadpool mu?
Deadpool her alanda en eğlenceli karakter olabilir :) bu çizgi romanında da baya güldürdü. Özellikle ilk iki sayı çok fazla güldüm (kahkaha dahil :) Son iki sayı ilk iki sayının gerisindeydi. Ama cidden eğlenşyorsunuz okurken. Boş zamanınız varsa ve boş kafayla yorulmadan birşeyler okumak istiyorsanız Deadpool her zaman size hitap ediyordur :) çizgi romanının eksisi var mı evet var, çok fazşa 4.duvarı kırmıyor ve hikaye sonu güzel olsa da anlatım tarzı bir yerdem sonra bayıyor. Ama tam sıkılacağınızı düşünüyorsunuz deadpool eğlenceli birşey yapıp bitiriyor :) aksiyon sahneleri daha bol olabilirdi :) başlık çizgi romanı okuyanları en güldüren kısımla ilgili
Deadpool - Wade Wilson'ın Savaşı
Deadpool - Wade Wilson'ın SavaşıDuane Swierczynski · JBC Yayıncılık · 201489 okunma