Eda Pak

Eda Pak

Çevirmen
6.9/10
13 Kişi
·
29
Okunma
·
0
Beğeni
·
25
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
376 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Daha önce yazarın (Ölümcül Risk , Son 10 Saniye ve Son 48 saat ) kitaplarını okumuş ve beğenmiştim ...Bu kitabı Ultimatom da gayet güzeldi ...Kurgu , heyecan,olay akışı ve sade anlatım keyifli bir okuma sunuyor ...Özellikle detaylarla boğulmamış olması kendinizi kaptırmanıza neden oluyor ...Film tadında bir kitap olmuş ...Yazarın her kitabında olduğu gibi bu kitapta da yine belli bir zaman veriliyor...Her şey verilen sürede çözülüyor ...Anlaşılan yazarın zamanla bir problemi var Yaysana konuyu günlere karakterlerimiz o kadar yorulup gerilmesinler 🤔 Demem o ki severek okudum ....
264 syf.
·436 günde·Beğendi·9/10
Jen Sincero kişisel gelişim kitaplarındaki birçok temayı çok akıcı bir dille harmanlayıp, özneye para kazanmayı koymuş. Siz neyi koyarsanız koyun Size destek verecek bir kitap! Ben okurken kendimi iyi hissettiğim ve bitsin istemedim.
376 syf.
·Beğendi·10/10
Hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan biriydi belki de birincisiydi. Ben normalde kitabın başlarını hiç sevmem çok sıkıcı olur ama bu kitapta daha ilk sayfadan itibaren olayın içine sokuyor sizi. Kitabı almadan önce 1-2 sayfa okuyun zaten alırsınız. Bir iki yerde birden olay değiştiriyor orada kafanız karışabilir sadece. Olay 3-4 farklı yerden ilerliyor. Gayet güzel kitap alın bence.
262 syf.
·73 günde·1/10
ilk satırı şöyle başlıyor. "Para kazanmaya hazırsanız bunu yapabilirsiniz."
dolandırıldığımı düşünmeye başladım. kapak tasarımı bize yine biryerlere tırmanmamız gerektiği mesajını mı vermeye çalışıyor. hoşuma gitmedi. bakalım kitapta bizi neler bekliyor.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 29 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 31 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.