Elif Sena Ergin

Elif Sena Ergin

Yazar
7.6/10
9 Kişi
·
23
Okunma
·
3
Beğeni
·
101
Gösterim
İçimdeki sesleri susturmak için müzik dinlemeye karar verdim. Seslerin kendi başlarına kaldıklarında kavga ettikleri bir gerçek. Müzik onların bir nevi bakıcısı. O oldu mu hepsi sus pus olup onu dinler, ben de kafamı dinlerim.
96 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Yazarın anlam dünyasında gezindiğimi hissettiğim bir dizi öykü. Her başlıkta anlatılanlara dair istemsiz tahminlerde bulunup, öyküye daldıkça başlığın zihnimde yeni manâlar kazanması ve bitiş paragraflarının ardından arkama yaslanıp derin bir nefesi daha bırakmak odaya. Her gün şahit olduğumuz gün batımlarını başka dünyalara açılan farklı pencerelerden seyre dalmak için, keyifle okunur.
96 syf.
·4 günde·Beğendi·Puan vermedi
Günün yorgunluğuna eşlik etmesi için başlamıştım kitaba. Ne kadar yorgun olsam, öykülerin açıldığı pencereden içeri dalmaktan kendimi alamadım. Yazarın dili akıcı yormuyor. Öykülerin uzunluğu ideal. ,Yer yer kullandığı mizah öyküleri canlı tutuyor. Hayatın basit görünen noktalarına, görmediğimiz noktalarla bizi tanıştırıyor. Bizi kendimizle tanıştırıyor. Bireyselleşmeyi değil ama yalnızlığı, ne kadar konuşulsa da anlaşılamamayı, eninde sonunda bir başına olmak gerçeğini anlatıyor. Yazarın kalemine sağlık.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 23 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 8 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.