Emin Pazarcı

Emin Pazarcı

Yazar
8.7/10
7 Kişi
·
21
Okunma
·
4
Beğeni
·
210
Gösterim
Adı:
Emin Pazarcı
Unvan:
Türk Yazar
214 syf.
·22 günde·Beğendi·10/10
Türk medyasında tam 40 yıl çalışmış hemde Ankara'da temsilci olarak muhabir olarak mutlaka okumak gerekir bir zamanlar Türkiyesi.. dönemin anlı şanlı gazetecilerin ve patronların akçalı işlerini ayak oyunlarını birinci derece yakından şahit olmuş bir gözle okuyacaksınız.
~~~
Kitapta kah eski günlere gidecek, kah eski Türkiye manzaralarına tanık olacaksınız. Yazarımız 40 yıllık gazeteci olduğu için 70'li yıllardan bu yana Türkiye'de ki değişimi gelişimi tüm çıplaklığı ile ortaya seriyor.
~~~
Anlı şanlı siyasetçilerin nasıl kukla olduklarını medya patronlarının hırs ve tutkularının ülke menfaati üstünde tuttuklarına tanık olacaksınız. Kendi rakiplerini yok edip nasıl tekel olunur kendinden başka kimseye yaşama şansı tanımayan elit ve beyaz Türklere tanık olacaksınız.
~~~
İncelememi sonlandırırken kitaptan her hangi bir spoiler vermek istemedim. Bir çırpıda okunacak 40 yıllık bir emeğin özeti aslında. Eski Türkiye meraklılarına..
214 syf.
·10 günde·Beğendi·10/10
Kesinlikle okunmasını tavsiye ettiğim bir kitap. 70lerden günümüze bir gazetecinin gözüyle Türkiyeye bakış. Sonunda “vay be, öylemiymiş” dedirten gerçekler.

Yazarın biyografisi

Adı:
Emin Pazarcı
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 21 okur okudu.
  • 20 okur okuyacak.