Emine Şeyma Mengi

Emine Şeyma Mengi

Yazar
7.0/10
7 Kişi
·
20
Okunma
·
1
Beğeni
·
672
Gösterim
Adı:
Emine Şeyma Mengi
Unvan:
Wattpad yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@seymaendless" adıyla yazmaktadır.
Umut güzeldi, iyiydi belki, ama bir o kadar da tehlikeliydi. Zira ardında mutluluk barındırdığı gibi, hayal kırıklıklarını da saklardı.
392 syf.
·Beğendi·8/10
Aşktan Kaçarken'in daha ilk sayfasında olay örgüsü sizi içine alıyor. İlk başta klasik bir olay gibi gözüküyor. Derin'in babası kızını hiç tanımadığı bir adamla evlendirmek istiyor. İşte bu nokta klasik gibi duruyor ama yazar öyle bir şey yapıyor ki okurken gülmekten duramıyorsunuz. Derin yağmurdam kaçarken doluya yakalandı Derin babasının kendisini tanımadığı birisiyle evlendireceği öğrenince hiç kabul eder mi? Olay tam da burada başlıyor.
Baran... Bu adama ne desem acaba?Derin o kadar isim taktı ki... Dışarıdan sert görünün ama sevgi dolu bir kalbe sahip. Biraz daha Baran'ım duygularına yer verilseydi keşke.
Nilay ve Çınar... Sarışınlar beni en çok Derin'in Çınar'la -yada kedicik mi demeliyim?- uğraştığı anlar.
Yağmur kitabın miniği ama zehir gibi küçük bir Derin var onun içinde.
Kitap öyle bir yerde bitti ki doyamadım ama tadında bırakıldı devam serisi gelirse mutlaka alacağım.
Sizi dinlendirecek bol bol güldürecek bu kitabı okumanızı tavsiye ederim.
408 syf.
·4 günde·Puan vermedi
"Kontrolleri dışında hayatları birleşen iki genç, Ipek ve Ayaz..
Ipek'lerin şirketi batma durumuna gelmiştir ve ailesini bu durumdan kurtarmasının tek yolu da ortak olacakları adamın oğluyla evlenmesidir.
Ipek için herşey zoraki bir şekilde olsa da Ayaz için işler hiçte öyle değildir, aksine bu evliliği hem dedesini kırmamak için hem de gerçekten istediği için kabul eder.
Olaylar bir şekilde ilerler, Ipek'in hırçınlıklarını Ayaz'ın sakinliği dengeler. Ve tabi ki kaçınılmaz son gerçekleşir, birbirlerine aşıklar olurlar."
Aşk romanları sevmeme rağmen bu kitap beni pek tatmin etmedi açıkçası. Kesinlikle akıcı bir anlatıma sahip olmasına rağmen biraz boş geldi bana
Yazarın emeğine sağlık diyorum ve sırada ki kitabıma doğru yol alıyorum
392 syf.
·1 günde·Beğendi·7/10
Güzel , komik ve eğlenceli bir kitaptı.
Kitabın konusuna gelince;
Derin babasının erkek gibi yetiştirdiği korkusuz kendine güveni olan ama babasına şimdiye kadar hiç karşı çıkmayan bir kız.
Ama babasının son kararı işleri karıştırıyor. Babasının yeni ortaklık kuracağı bir adamın oğlu ile evleneceği haberini alan Derin. Çıldırıyor ve evden kaçıyor. Sonra ormanda yol alırken bir araba çalıyor ve çaldığı arabanın sahibi ile yüzleşiyor. Adama Ona iş teklif ediyor ve Derin'de bir süre saklanabileceği bir yer bulduğu için kabul ediyor.
Baran, soğuk, disiplinli ve yakışıklı bir erkek. 2 kardeşi ve yeğeni ile yaşıyor.
Derin tam bir çatlak aslında. Deli dolu hep güler yüzlü, sözünü sakınmayan güzel bir kız.
Güzel komik ve eğlenceli. Çerezlik bir kitap aslında.
392 syf.
·7/10
Gercekten eglenceli bir kitaptı. Özellikle kız karakter gerçektn çatlağın dibiydi. Öyle bi kızla ömür mü geçer be demedn edemedm her okudugumda. Derin catlak mi catlak bir kizdir babasinin onu evlendirecegini duydugunda kacmaya karar verir. Kactigi gun bir araba calar ve arabayla devam eder yoluna. Yolun sonunda Baran vardir. Derin yagmurdan kacarken doluya tutulmstr :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Emine Şeyma Mengi
Unvan:
Wattpad yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@seymaendless" adıyla yazmaktadır.

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 20 okur okudu.
  • 26 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.