Ender Kahya

Ender Kahya

Derleyen
8.6/10
31 Kişi
·
82
Okunma
·
0
Beğeni
·
2
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
304 syf.
·10/10
Sy özdil in gazete köşesinde başlattığı bu mücadelede kitap haline getirilmiş. Balyoz mağduru türk subaylarına gönderilen mektuplar okurken dişlerimi sıktığım anlar çok olmuştu
304 syf.
·Beğendi·10/10
İçerisindeki her bir mektubu ağlaya ağlaya okumak. Kimine derin üzüntüden kimine ise içimizdeki tükenmez umut için gözyaşı dökmek. Kitaplığımızda mutlaka yer almalı ve arada bir çıkarıp rastgele bir sayfa okunmalı, hissedilmeli diyorum.
304 syf.
·31 günde·8/10
TSK'ya kurulan kumpasa inanmayan binlerin-onbinlerin destek yazıları... "Kumpas Davaları"nın gerçekten kumpas olduğu ispatlandı ama ne fayda... Onca kişi, ailenin yaşadığı acılar geri döndürülebildi mi, döndürülebilir mi?
304 syf.
·Beğendi·8/10
Bazen sadece sessiz atılan çığlıktır okumak...tek yapabildiğiniz, tek verebildiğiniz tepki, elinizden gelen tek şey..............................................................................
304 syf.
·Puan vermedi
Er Mektubu Görülmüştür, Balyoz mağduru Türk subaylarına gönderilen destek mektuplarından oluşuyor. Balyoz Operasyonu ile tutuklanan ve yıllarını hapishanede geçiren askerlerin masum olduğunu şimdi biliyoruz ama bunu o zamandan bilen insanların mesajlarını okumak ve insanların boş yere çektikleri acıları düşünmek insanı sarsıyor. Bugünleri, bu olayları unutmamak ve ders çıkarmak için her kütüphanede olması gereken bir kitap.
304 syf.
·8/10
Yıllarca duyduk ve duymazdan geldik.

Balyoz. Ülkeye ve askerlerine birilerinin indirdiği darbeydi.

O süreçte yargılananlara yazılan mektupları bulacaksınız burada.

Uzun uzun anlatmaya ne hacet!

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 82 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 47 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.