Ergün Kazanır

Ergün Kazanır

Yazar
8.0/10
2 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
28
Gösterim
Adı:
Ergün Kazanır
Unvan:
Emekli Avukat, Yazar
"İyi avukat,iyi doktor, iyi mühendis diye bir şey yoktur.İyi insan vardır, insan iyi ise yaptığı işte de,aile hayatında da, ilişkilerinde de iyidir."
"Avukatlık;belli bir ücret karşılığında,vatandaşın derdini kederini satın alma ve çözüm yolu sunma sanatıdır."
"Vatandaşa duymak istediklerini değil,doğruları söyle.Bu senin az para kazanmana sebep olacaksa bile her zaman doğruları söyle."
Hilal'e karşı hislerimin ciddi olduğunu,onunla yemek yerken ya da bir şeyler içerken menüye ve fiyatlara bakmadığımı fark ettiğimde anladım.
137 syf.
Sayın Av.Ergün Kazanır soyadının hakkını vermiş ve mesleğin getirilerini,götürülerini en mizahi şekilde kimi zaman düşündüren ve kimi zaman öğretici şekilde kaleme almış. Üstad son derece mizahşör. Sıkmadan tadında bitirmiş. Genel olarak gülümseyerek okuyorsunuz. Okurken yüzünüze bir tebessüm yapışıp kalıyor Kitabın son sayfasına kadar. Alın okuyun pişman olmazsınız. Bu sıkıntılı yaşamda biraz olsun gülümsemek için bile okuyabilirsiniz.Tavsiyemdir.
137 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Çok eğlenerek okudum, komedi filmi izliyormuşcasına okurken güldürecek; ama hayata dair de inceden düşündürecek, bir çırpıda bitireceğiniz bir kitap. Edebi olarak yüksek beklentiye girilmediği sürece güzel vakit geçirmek için okunabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Ergün Kazanır
Unvan:
Emekli Avukat, Yazar

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 7 okur okuyacak.