Ethem Emin Nemutlu

Ethem Emin NemutluNasip Niyete Vurgundur yazarı
Yazar
7.6/10
2.272 Kişi
11,1bin
Okunma
389
Beğeni
30,4bin
Görüntülenme

Hakkında

Okurlar

389 okur beğendi.
11,1bin okur okudu.
235 okur okuyor.
2.493 okur okuyacak.
120 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
"Tanımadığın birine iyi bir insana benziyor diyorsun ve sonra onu tanımaya başlıyorsun. Tanıdıkça iyi ortadan kalkıyor, insan mi değil mi anlaşılıyor."
“Bana neden iyilik yapıyorsun psikolog bilmiyorum ama dünyanın sonu gelmiş gibi hissediyorum, biliyor musun? Sanki biri iyilik yapınca dünyanın sonu gelecek düşüncesi çok kötü bir düşünce. Kötülüğe o kadar alışmışım ki.”
Reklam
"Kıymet bilmeyene yol ver. Uzaklara bilet ver. Gitmesi için şans ver ama asla kendinden fazla değer verme."
Hiçbir şeyi erteleme ,hadi dün erteledin ama bugün erteleme . Hiçbir sorunu çaresiz olarak görme ! Hadi dün gördün ama bugün görme ! Genç yaşlarda karamsarlığa kapılırsan önünü göremezsin! Işık sensin ,yak ışığı ... Neye geç kaldıysan ,neye pişmanlık duyuyorsan bir adım at; yenmek için ne kadar geç olursa olsun,ne kadar yaşın geçmiş olursa olsun,hala nefes alıyorsun,hala geç değil! Nefes aldığın sürece geç değil! Kendine inandığın sürece geç değil?
Her şeyin yanlışı olabilir fakat hislerin yanlışı olmaz. Ne hissediyorsan gerçek tam da odur!
Yarina birakma,bakarsin yarin olur da sen olmazsin!! Unutmaa...yasanmis bir an yasanmamis bir hayalden daha guzeldir!!
Ethem Emin Nemutlu
Ethem Emin Nemutlu
“Rabb’in seninle.”
“İsyanlardayım, ‘ dedi. Hayır, imtihanlardaydı. Fark etseydi, kurtulacaktı.”
Dua Kader Değiştirir
Dua Kader Değiştirir
Ethem Emin Nemutlu
Ethem Emin Nemutlu
Reklam

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
160 syf.
8/10 puan verdi
Her insan hayatında zor dönemler geçirir. Önemli olan o zor dönemlerde bile isyan etmemek ve “Vardır bunda da bir hayır!” deyip şükretmek gerekir. Duayı bilmeyen umutsuz kalır. Sabrı bilmeyen acele eder kendini ecele bırakır. “Allah var!” dersen imkansız sadece zaman alır... Duayı bilmeyen umutsuz kalır. Sabrı bilmeyen acele eder kendini ecele bırakır. “Allah var!” dersen imkansız sadece zaman alır...
Nasip Niyete Vurgundur
Nasip Niyete VurgundurEthem Emin Nemutlu · Olimpos Yayınları · 20193,705 okunma
176 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Selçuk bunu beğendi!!!
Bu dünya senden olmayanlarla hoştur herkes beyaz olsa beyazı fark edemesin ki değil mi beyaz en güzel siyahta belli eder kendini beni ben yeğane şey benden olmayandır o yoksa sende yoksun ne anlamın kalır ne rengin belli olur nede tadın Kitap cok akıcı ve mantıklı örneklerle dolu ve bir cok konuda bilgi veriyor m. Ethem nemutlu nun ikinci kitabını okuyorum bir yazardan beklentilerimi karşıladı ve ciddi anlamda nasıl bittiğini anlamadım kitap sizi okumaya teşvik ediyor okuyuculara iyi okumalar dilerim (!! ayrıca kitap hem kişisel gelişim hemde manevi destek katıyor!!!)
Gerçek Mucize Kendine İnanmaktır
Gerçek Mucize Kendine İnanmaktırEthem Emin Nemutlu · Olimpos Yayınları · 20191,939 okunma
160 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Ethem Emin Nemutlu / Kader Gayrete Aşıktır Farkındalık yaratan gerçek bir hayat hikayesi #KaderGayreteAşıktır. Erkut’un hikayesi yüreklerinize dokunacak. Kitabı elinize aldığınızda bir solukta bitireceksiniz. “Bazen öyle şeyler yaşarsın ki gerçekliğine inanamazsın. Bizzat gözünle görür veya bizzat yaşarsın. “Yok yok, bu kadar da olmaz!” dersin
Kader Gayrete Aşıktır
Kader Gayrete AşıktırEthem Emin Nemutlu · Olimpos Yayınları · 2023607 okunma