1000Kitap Logosu
Eyyup Aksoy
Eyyup Aksoy
Eyyup Aksoy

Eyyup Aksoy

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.8
11 Kişi
20
Okunma
4
Beğeni
55
Gösterim
Meral Kaplan
Eylül Sarısı'nı inceledi.
192 syf.
·
Beğendi
·
8/10 puan
#okudumbitti️ #kitapyorum #eylülsarısı ️ 192 Sayfa . " Bak kardeşim, Allah sevdiği kuluna musibet ve sıkıntı verir. Hatta bazı İslam âlimleri uzun süre dünya sıkıntısı görmediklerinde, 'Rabbim beni unuttu mu acaba' diye düşünürlermiş. Sen de karşına çıkacak sıkıntıları ona havale edersen rahat edersin. Ben rüyadan bunu çıkardım. Allah hayra dönüştürsün. ve ekledi, 'Görelim Mevla neyler, neylerse güzel eyler.' " . Herkese Merhaba . Bugün sizlere harika bir hikâye kitabı bırakıyorum. Yazarın dili sade ve akıcı olmasının yanı sıra bir o kadarda içten ve samimiydi. Okurken sizde karakterlerle birlikteymiş hissine kapılıyorsunuz. Gazeteci İzem, Maltepe'deki iskelenin yakınlarında bir erkek cesedi bulunduğunu öğrenince hemen olay yerine gider. Cesedin cebinde bulunan bir şiir ile, adamın geçmişini araştırmaya başlar. Peki bu şiir İzem'i nellerle karşılaştırır? Bu adam kimdir? Doktor Mira'nın bu gizemli adamla yolları nasıl kesişir ve ardından onları neller bekler. Bu adam Mira ve İzem'in hayatının neresinde ve ne şekilde onlara sahip olacak? Yazarın posta guvercin ko Ben bu hikâyeyi okurken çok etkilendim, bazı sayfalarda çok fazla duygulandım... Her insanın kendinden bir parça birşeyler bulacağı bir kitap. Ben büyük bir keyifle bir solukta okudum, siz kitapsever dostlarıma da içtenlikle tavsiye ederim. OKUYUN efendim, pişman olmazsınız... #kitaptanalıntılar ️ "Hayatımızı öyle bir yoğunlukta yaşamalıyız ki zayi ettiğimiz yılları telafi etmiş olalım!" ️ "Yüreğinin sesine kulak ver kızım, o seni doğru davranışa yönelecektir. Unutma ki Allah insana taşıyamayacağı yükü yüklemez!" ️ "Hayat her yerde ayrı bir renkte yansıyordu insanoğlunun gözüne." .️️️️️️️️️️️️️. Sevgi, sağlık ve kitapla kalın canlar. Unutmayalım ki her kitap bir yaşamdır.
Eylül Sarısı
7.3/10
· 18 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
12
BKM KİTAP
Sponsorlu
İş Bankası Yayınları Tüm Kitaplarında %50 İndirim
Charles Dickens'dan "İki Şehrin Hikayesi" veya Carlo Collodi'den "Pinokyo" veya Dostoyevski'nin başyapıtı "Karamazov Kardeşler", bu liste uzar gider ama ne bkmkitap'ta ne de İş Bankası Kültür Yayınları'nda kitaplar bitmez. Tüm kitapseverleri mutlu etmek için İş Bankası Kültür Yayınları'nın tüm kitaplarına %50 indirim yaptık!💥 İndirimi yakalamak için bkmkitap.com'u ziyaret etmeyi unutmayın!📚 Hemen İncele: bkmkitap.com/is-bankasi-kultur-y...
1
548
Ela
Eylül Sarısı'nı inceledi.
192 syf.
·
Puan vermedi
Merhaba arkadaşlar sizlere güzel bir kitap yorumuyla geldim. . . Maltepe kıyılarında büyük iskelenin kıyısında bir ceset bulundu ve bulunan bu ceset bir erkek cesediydi. . . Gazeteci izem birgün Maltepe Sahilindeki kıyıya haber yapmaya gider.Bu haber izemi geçmişe ve geleceğe götürür. . .
Eylül Sarısı
7.3/10
· 18 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
9
Serap dmrkndk
Eylül Sarısı'nı inceledi.
192 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Eylül sarısı oldum bittim sevmişim bu tarz aşk kokan aşkına kavuşamak için bir ömürden fazla bekleyen insanlar gerçekten olmalı hayatımızda. Yazarın okuduğu ilk kitabı. Ama gerçekten kurgusu ve anlatımı çok hoşuma gitti 3 baskı olması herkesin de beğendiği anlamına geliyor.
Eylül Sarısı
7.3/10
· 18 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
15