Yazar
Fabio Moon

Fabio Moon

Yazar
Çizer
BEĞEN
TAKİP ET
8.9
297 Kişi
635
Okunma
4
Beğeni
326
Gösterim
Unvan
İllustratör
Doğum
São Paulo, São Paulo, Brezilya, 5 Haziran 1976
Yaşamı
Fábio Moon, Casanova'daki çalışmaları için en iyi bilinen Brezilyalı bir çizgi romancı sanatçısı. Diğer çizgi romancı sanatçı Gabriel Bá'nin ikiz kardeşi.
Zeyneptu
Güngezgini'yi inceledi.
256 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Çizimler, kurgusu ve her hikayenin o trajik sonu.. O kadar güzeldi ki. Bir hediye olarak karşıma çıkan bu çizgi roman, ömrümün sonuna kadar rafımın en başında saklayacağım bir anıya dönüştü. Mutlaka okuyun. İçinde kaybolacaksınız..
Güngezgini
9.3/10
· 469 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
7
lindsayweir
Güngezgini'yi inceledi.
256 syf.
·
1 günde
·
7/10 puan
Brezilyalı insanların ölüm ilanını yazan bir adamın öyküsünü okuyoruz bu çizgi romanda. Başlamadan önce bilmeniz gereken-spoiler değil- şey karakterimizin çizgi roman içindeki 10 bölümün hepsinin sonunda ölmesi. Bunu bilerek okursanız daha az garipsersiniz. İnsanın içine dokunan sahneler barındırdığı, bazı sayfalarda düşündürüğü için hosuma gitse de,pek fazla sevemedim, muhtemelen işleyiş biçiminden kaynaklı. Ancak hayatın kısalığını ve kırılganlığını insana hissettirip hayatın yaşamaya değer olduğunu gösterdiği için beğendim.
Güngezgini
9.3/10
· 469 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
8
Mert Çetin
Güngezgini'yi inceledi.
256 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
YÜREĞE DOKUNAN BİR KİTAP Kitabı Twitter üzerinden konuştuğum bir arkadaşım önermişti. Çok övgüyle bahsetmiş ve ilgimi çekmişti, acaba anlattığı kadar var mı diye merak ettim. Bunu öğrenmenin tek bir yolu vardı. O da alıp okumak. Kitabın sayfalarını çevirdiğimde o büyüleyici çizimleri görüşle birlikte daha okumadan şunu dedim "Haklı olduğuna eminim bu kitap harikaymış" fakat... Aynı karakterin hep farklı şekillerde ölme olayı beni sıkmaya başladı ve dedimki " acaba bana anlatırken fazla mı abarttı ve ben de çok mu çabuk inandım. Bu kitap bu kadardan mı ibaret." fakat... Kitap bir kısımda öyle bir anlam kazanıyor ki o çevirdiğim önceki sayfalardan nasıl bir anlam çıkarmam gerektiğini daha iyi kavradım. Kitabın ne anlattığını daha iyi anladım ve ben jeton'un o sert düşüşüyle sarsıldım. Birçok yönden hayata bakış açımı değiştirdiğini hissettim. Bir aydınlanma yaşadım. Şu anda da derin bir düşünceler alemine dalmayı düşünüyorum. Derin ve anlamlı düşünceler alemine... Bu kitabı mutlaka okumalısınız, mutlakaaa. Bana bu kitabı öneren arkadaşıma çok teşekkür ediyorum, iyi ki önerdin.
Güngezgini
9.3/10
· 469 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3