1000Kitap Logosu
Fatoş Süter
Fatoş Süter
Fatoş Süter

Fatoş Süter

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
9.0
3 Kişi
5
Okunma
0
Beğeni
79
Gösterim
Unvan
Türk Yazar
Yaşamı
Antalya Kepez Mehmet Akif Ersoy Anaokulu’nda öğretmenlik yapmaktadır. Bu güne kadar özveri ile yaptığı işlere duygularını da katan Fatoş Öğretmen, okulun “Sihirli Eller” grubu öğrencileri ile hazırlamış olduğu “Masal Tadında Bir Bayram” hikaye kitabı ile öğrencilerine unutmayacakları bir deneyim kazandırırken, uzun süredir kurduğu kitap yazma hayaline de ilk adımı atmış oldu.
EndoplazmikGaripbirKulum
Akide Şekeri'yi inceledi.
36 syf.
Herkese Merhaba Küçüklüğümüz ne güzeldi değil mi? Tek derdimiz oyun oynamak, daha da çok oynamak. Büyüdük işte... Kaldı geriye o güzel çocukluk anılarımız. Hangimiz oynamadık; yakar top, renkli istop, yerden yüksek... İşte bu kitabı okurken o güzel günlere gittim tekrardan. Dede ile torunun bu kısacık ama samimi sohbeti öyle güzeldi ki... Bence herkesin okuması gereken bir kitap. Çocuk kitaplarını okuyun ve okutun. Ölmesin içinizdeki çocuk... Herkese keyifli okumalar.
Akide Şekeri
9.0/10
· 4 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
15
Ece Ceren
Anne Kokulu Kurabiye'yi inceledi.
48 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Kitap Yorumu//Anne Kokulu Kurabiye-Fatoş Süter . Kitap paylaşmak, tasarruf, birikim, mutluluk hibi kavramları içinde bulunduran bir çocuk kitabı. Mahallenin en sevilen tonton, al yanaklı teyzesi Neriman Teyze ile Bayram'ın hikayesi. Paylaşmanın mutlulukları nasıl büyüttüğünü çocuklara gerçek hikayeden yola çıkarak anlatan minnoş bir çalışma olmuş. . Okul öncesi öğretmeni olan yazarımız @fatossuter 'den okuduğum ikinci çocuk kitabı. Oğlum öyle bayılıyor ki bu kitabın içindeki resimlere. Ki güzelliği de orada zaten kitabın. Resimler Fatoş hanımın öğrencilerine ait çizimlerden oluşuyor. Kitapta kurabiyeleri yapan, tonton güzel yürekli Neriman Teyze de Fatoş hanımın annesiymiş. Biz kitabı çok sevdik. Tavisye eder miyiz peki? Tabii ki ️
Anne Kokulu Kurabiye
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Ece Ceren
Akide Şekeri'yi inceledi.
36 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Kitap Yorumu//Akide Şekeri-Fatoş Süter . Akide Şekeri, unutulmaya yüz tutmuş eski değerlerin çocuklarımıza hatırlatmamızı sağlayacak, bir dedenin ağzından anlatılan çocukluk anıları. "Ahh nerede o eski bayramlar" tepkisini alabileceğiniz bir kitap olmuş. Ayrıca aile büyükleri, sevgi, saygı, hoşgörü gibi kavramları da küçüklere tanıtmamıza vesile olacak bir konusu var. Çizimleri, renklendirmesi harika. Oğlum iç dizaynına bayıldı kitabın. . Ayrıca bu kitap yazarın öğrencileri ile birlikte hazırladığı bir kitapmış. Eline emiğine sağlık @fatossuter . Yazın hayatında ve meslektaşım olarak meslek hayatında başarılar dilerim.
Akide Şekeri
9.0/10
· 4 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4