Figen Renda

Figen Renda

ÇizerTasarımcı
8.4/10
16 Kişi
·
45
Okunma
·
0
Beğeni
·
12
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
96 syf.
·3 günde·3/10 puan
İçinde kısa kısa hikayeler bulunan ders vericigüzel bir kitap. Çocukların anlayabileceği bir dille yazılmış. Ben beğendiğim ve sizin de okuyacağınızı düşünmüyorum. Şimdiden iyi okumalar
96 syf.
·Puan vermedi
Muzaffer İzgü... Ben hiç okumamıştım açıkçası ama sınıf kitaplığına Ökkeş Serisini almıştım. Ökkeş'i okumaya başlayan öğrenciler "Öğretmenim Ökkeş çok komikmiş. Çok sevdim." diyorlardı. Ben de Muzaffer İzgü'nün diğer kitaplarını da almaya karar verdim. Yumurtadan Çıkan Öğretmen bunlardan biriydi.

Yumurtadan Çıkan Öğretmen ismi dikkatimi çekti önce. Bir merakla okulda öğle arasında elime aldım okumaya başladım. İçinde yedi adet öykü var. Kitabın ismi beni gülümsetirken okudukça içindeki öyküler hüzünlendirdi. Çocuk kitabı diye geçmemek lazım bana ders verdi. Özellikle "Temsil" isimli öykü... Eminim öğrencilerim de okurken duygulanacak ve ders çıkaracaklar.

İlkokul üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerim severek okuyor Muzaffer İzgü kitaplarını. Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak için okutulmalı. :)
96 syf.
Çoçuklugumda en sevdigim ve hep öğretmenimi hatırlayıp kendi kendimi duygusallaştırdıgım canım kitap :) 1992de yazılmıştır :) Çoçuklarınıza alıp okutabileceginiz faydalı bir kitap.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 45 okur okudu.
  • 10 okur okuyacak.