Galipcan Altınkaya

Galipcan Altınkaya

Çevirmen
8.1/10
16 Kişi
·
58
Okunma
·
0
Beğeni
·
40
Gösterim
Adı:
Galipcan Altınkaya
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
406 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Artemis Entreri'nin geçmişiyle yüzleşmesi. Yıllardır onu kovalayan hayâletleriyle hesaplaştığı anlar kitabın sonu...

Öncesinde ise üç mâcerâcının ânı ve mâcerâlarını yaşarken zaman zaman geçmişlerini dile getirdikleri, herbirinde birbirleriyle ilgili farkındalıklar oluşturan bilgi ve duygu paylaşımları...

Ânlar... Birçok farklı yaşam ve farklı yaratık, onların hayâtlarından çok çeşitli enstantaneler... Farklı sosyal sınıflar, insanlar, yaratıklar, insan görünümünde canavarlar...
416 syf.
·Puan vermedi
Merhaba arkadaşlar :)) Unutulmuş Diyârlar Evreni'nin son kitaplarını uzun bir müddet okumadım :) Okumadım çünkü fantastik kitaplarda aradığım şey konunun içinde yer alan iyi karakterlerin her türlü zorluktan zarar görmeden çıkması... :))

Kimse bana demesin ki: öyle şey olur mu, bu gerçekçi olmaz! Fantazî edebiyatın somut gerçeklerle alâkası yok, gerçekçi şeyler okumak istesem zaten fantazî edebiyat okumam! :))

Neyse, çok vaktinizi almayayım, şimdi kaldığım yerden bu seriye devâm ediyorum, nedenine daha sonraki incelemelerimden birinde değineceğim kısmet olursa... :))
İyi okumalar arkadaşlar :))
406 syf.
·11 günde·5/10 puan
Uzun süredir arıyordum bu kitabı ama sonunda Anadolu Üniversitesinin kütüphanesinde bulup okuyabildim. Açıkçası okuduğum en kötü R.A. Salvatore kitabıydı. Hikaye Cadı Kralın Vaadi kitabının kaldığı yerden devam ediyor ama bir hikayesi de yok gibi. Entreri ve Jarlexle oradan oraya savruluyorlar kitap boyunca. Sürekli Jarlexle’in planı ne diye düşünüyoruz ama onunda bir planı yok. Amaçsızca bir şeyler yapıp duruyorlar. O kadar aradığıma değmedi, hiç okumasam da olurmuş.

Yazarın biyografisi

Adı:
Galipcan Altınkaya

Yazar istatistikleri

  • 58 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 81 okur okuyacak.