Giriş Yap

Gerçek Hayat Dergisi

Dergi
8.6
17 Kişi
110
Okunma
24
Beğeni
555
Gösterim
Editör'den, Kemâl Özer
Mâlum, neyi kim keşfeder veya imal ederse ona kendi kültüründen, kendi inancından bir ruh üfler. Tıpkı Allah-ü Teâlâ'nın yarattığı insana kendinden bir ruh üflemesi gibi. Günümüzün hâkîmi materyalist ve satanist Batı kültürü de yapıp ettiklerine kendinden bir ruh üflüyor.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
TürkÇE ibadeti dayatmanın amacı neydi?
Operasyonu bizzat yöneten Cumhurbaşkanı'nın Kur'an-ı Kerim'in Türkçeye çevrilmesi konusundaki tavrı açıktır: "Kur'an'ın tercümesi, onun halk nezdindeki ulviyetini ortadan kaldıracaktır."
Gerçek Hayat - Sayı 1084, Gerçek Hayat DergisiSayfa 83 - Yazı başlığı: İslâm'ı Türkleştirerek bitirmek!
Yahudi lobisinin abartılıp efsaneleştirilen derin gücü, Hristiyan ve Müslüman görünümündeki kripto Yahudiler ve Masonlardır.
Sultan Abdülhamid'in tahttan indirildikten sonra bir gün "Vahideddin efendi devleti iyi idare eder. Yaparsa o yapar. Şayet ona da mâni olurlarsa, bizim hane dağılır, yok olur !" dediğini rivayet olunur.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Sultan Vahideddin (istanbuldan) ayrılışını, kendisi için hiçbir kıymet ifade etmeyen hayatını kurtarmak için değil, sadece şeref ve haysiyetini korumak için yaptığını, yüksek komiser vekili Nevile Henderson'a açıkça söylemiştir.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
35
341 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.27.30