Gizem Fere

Gizem Fere

Yazar
7.1/10
19 Kişi
·
42
Okunma
·
5
Beğeni
·
903
Gösterim
Umut, bir hayatı devam ettirecek kadar güçlü,bir hayatı yok edecek kadar da acımasızdır.
Bu adamin hayatinda siyah sadece dekordan oluşuyordu.Beyazın masum olduğuna nasil inanabilirdik ki,uyuşturucu bile beyazken?
Küçük bir çocukmuşum gibi beni sürekli koruması hoşuma gidiyordu.Bana çikolatalı süt alması ya da resim yaptırması komik;ama güzeldi.
Gizem Fere
Sayfa 400 - Çağrı
En sevdiğim kitap türü Wattpad de bir ara mafya olan kitapları çok okuyordum. Bu da çok beğenerek okuduğum bir kitap yorum yapma gereği bile yok tam anlamıyla mükemmeldi
Bu kitapları yazan kızların nasıl bir içdünyaları var merak ediyorum ama benim kızım olsa ve böyle bir şey yazsa vajinama çimento dökerdim bir daha böyle bir ayarsız varlığı dünyaya getirmemek için.

A be kızım elin kalem tutuyor madem bir hikaye yaz insanlarabir şeyler düşündür. İllham ver ışık saç. Bu ne ya kızın annesi ölmüş de mafyatik bir oğlana aşık olmuş da mışmış... Yahu bir defa mafyadan bihaberler mafya nedir abi? Hayatında kaç tane mafya üyesiyle tanıştın neyi hayal ettin? Nasıl bir kafa nasıl bir zihniyet. Özgünlük desen yok. Anlatım sıfır. Teknik yok. Kızım senin kendine hiç saygın yok mu? Ondan sonra da oturup Elif Şafak'ı Orhan Pamuk'u eleştiriyoruz. Gençleri böyle zift beyinli olan bir toplumun içinden yine iyi çıkmışlar helal olsun.
Aşk ve macerayı bir arada yaşayabileceğiniz bir kitap.bunun yanında emin olun katıla katıla güleceğiniz yerler de çok fazla olacak.özellikle içinde bulunan emre karakteri sizi çok eğlendirecek.herkese okuması için şiddetle tavsiye ediyorum..
Uf çok sıkıcı bir kitap diyeceğim ama bu kitabı canım böyle vıcık vıcık aşktı mafyalı bir kitap okuma isteğim artmışken okudum ve o zaman nasıl beğenmiştim anlatamam. Geçen gün okuma saati varken götürmüştüm ve okuduktan sonra kendimi sorgulamak zorunda kaldım. Ama çok kötü bir kitap diyemeyeceğim çünkü hâlâ Demir'e hayranım Allah affetsin.
İncelememe nereden başlamam gerektiğine karar veremedim ama hemen konudan başlamalıyım. Çağrı henüz 17 yaşında annesinin ölümü ile hiç görmediği babasının yanına taşınan güzel bir kız. Demir ise kardeşi Emir ile yaşayan bir mafya. Emir,abisi Demir'e nazaran oldukça neşeli yapıya sahip bir genç. Herkes zaten kitapbı yorumluyor.Ben daha farklı bir konuyu ele almak isterim. Kitap yazarı Gizem abla kesinlikle samimi anlatım türüne sahip, herkesin seveceği türden biri. Andy Black dinlerken, Kore dizileri izler kendisi. O kesinlikle benim en sevdiğim. Kitap kapağı Karolis' imiz zaten melek yaa. Patates. Bugün ülkesine geri dönüyor bi depresyon var üzerimde. Ankara'ya gelemediler :( Her neyse umarım kitabı memnun bir şekilde okursunuz ^^

Yazarın biyografisi

Adı:
Gizem Fere
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 42 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 49 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.