Gizem Fere

Gizem Fere

7.8/10
16 Kişi
·
35
Okunma
·
5
Beğeni
·
884
Gösterim
Adı:
Gizem Fere
Unvan:
Yazar
Umut, bir hayatı devam ettirecek kadar güçlü,bir hayatı yok edecek kadar da acımasızdır.
Bu adamin hayatinda siyah sadece dekordan oluşuyordu.Beyazın masum olduğuna nasil inanabilirdik ki,uyuşturucu bile beyazken?
Küçük bir çocukmuşum gibi beni sürekli koruması hoşuma gidiyordu.Bana çikolatalı süt alması ya da resim yaptırması komik;ama güzeldi.
Gizem Fere
Sayfa 400 - Çağrı
En sevdiğim kitap türü Wattpad de bir ara mafya olan kitapları çok okuyordum. Bu da çok beğenerek okuduğum bir kitap yorum yapma gereği bile yok tam anlamıyla mükemmeldi
Aşk ve macerayı bir arada yaşayabileceğiniz bir kitap.bunun yanında emin olun katıla katıla güleceğiniz yerler de çok fazla olacak.özellikle içinde bulunan emre karakteri sizi çok eğlendirecek.herkese okuması için şiddetle tavsiye ediyorum..
İncelememe nereden başlamam gerektiğine karar veremedim ama hemen konudan başlamalıyım. Çağrı henüz 17 yaşında annesinin ölümü ile hiç görmediği babasının yanına taşınan güzel bir kız. Demir ise kardeşi Emir ile yaşayan bir mafya. Emir,abisi Demir'e nazaran oldukça neşeli yapıya sahip bir genç. Herkes zaten kitapbı yorumluyor.Ben daha farklı bir konuyu ele almak isterim. Kitap yazarı Gizem abla kesinlikle samimi anlatım türüne sahip, herkesin seveceği türden biri. Andy Black dinlerken, Kore dizileri izler kendisi. O kesinlikle benim en sevdiğim. Kitap kapağı Karolis' imiz zaten melek yaa. Patates. Bugün ülkesine geri dönüyor bi depresyon var üzerimde. Ankara'ya gelemediler :( Her neyse umarım kitabı memnun bir şekilde okursunuz ^^

Yazarın biyografisi

Adı:
Gizem Fere
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 35 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 38 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.