Gökhan Babacan

Gökhan Babacan

Yazar
7.0/10
2 Kişi
·
11
Okunma
·
0
Beğeni
·
434
Gösterim
Adı:
Gökhan Babacan
Unvan:
Türk Yazar
"Uyanmak istemediğim çok sabahım oldu. Eğer ki kalbiniz de uyuyan birisi varsa, siz hiçbir sabah uyanmak istemezsiniz ; o insan yanınızda uyanmıyorsa."
Ne tuhaf değil mi? İçimizde ki yaralarımızın sızısını dindirmek için bedenimizi uyuşturuyoruz.Oysa ne gerek var ki buna ? Zaten hayat yeterince uyuşturmuyor mu bizi?
Yaklaştım yanına. Sesiyle büyüler gibi arkadaşına hararetli hararetli bir şeyler anlatıyordu. O kadar etkileyici gözleri vardı ki, sanki gökyüzünü gözlerine indirmiş, ona her baktığımda içimden birşeylerin kalbime aktığını hissediyordum
152 syf.
·2 günde
Sevgili dost,

İçinde mavi geçen her cümle dikkatimi çeker.. Mavi ayrı bir farkındalık oluşturuyor bende bu nedenle bu kitabı salgınının olduğu bu günlerde yaşanan serbestlikle kendimi bir dağ oteline atmıştım ve orada ki kitaplıkta bulmuştum bana bakıyordu mavi mavi...

Aldım ve okudum....

Kitapta buram buram aşk var...Aşkın her halini anlatıyor... Kitaptan güzel bir alıntı "Aşk, sözlerin susması, gözlerin konuşmasıydı ve ben, onu her gördüğümde kelimeleri yutup gözlerimi dile getirirdim" aşkı..:)))

Aşkın heyecanını ve insanda hissettirdiği duyguları öyle güzel betimlemiş ki yazar okurken ilk aşkınızı yaşadığınız heyecanı gözünüzün önüne getiriyor.Kitapla beraber tekrar o günleri yaşıyorsunuz.

Yazarın sade ve akıcı bir anlatımı var..kelimelerle boğmamış okuyucu buda kitabın seri okunmasını ve okurken nasıl bittiğini anlamamanızı sağlıyor...

Kitaptan beğendiğim bir alıntıyı paylaşmak isterim,
Gökyüzüne bakarak `` seni gökyüzünden daha çok seviyorum `` diye haykırırdım.

Gökyüzünü izlediniz mi...

Gökyüzünü izleyip ona aşık olmayan var mıdır..

Düşünün gökyüzünden daha çok sevdiğini söylediğiniz birini ne kadar çok seviyorsunuzdur....

İyi okumalar...
128 syf.
·Puan vermedi
Genç yaşta ailesini depremde kaybedip alzheimer'a yakalanan bir bayanın aşk öyküsü. Hayatta edindiği tecrübelerin işe yaramadığı çaresiz bir adam. İlk aldığımda pişman olduğum sonra okuduğum da iyiki okumuşum dediğim eser. Gözlerim doldu böyle bir aşk olurmuymuş herkese böyle aşk nasip olsun. Akıcı bir dille yazılmış eser. Aşk Sevgi konulu kitap sevenlere tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gökhan Babacan
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 11 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 8 okur okuyacak.