Gülay Sena Dündar

Gülay Sena Dündar

Yazar
6.1/10
18 Kişi
·
30
Okunma
·
6
Beğeni
·
877
Gösterim
Adı:
Gülay Sena Dündar
Unvan:
Yazar
Doğum:
1996
Ben ki böyle şeyler yapan herhangi bir kadının peşinden koşmayan adamken senin peşinden fino köpeği gibi buralara kadar geldi,m Gülay....
264 syf.
·Puan vermedi
Polisiye severler burada mı? Benim ilk etapta tercih ettiğim türlerden biri olmasa da editörlüğünü yaptığım Kanlı Koza'yı heyecanla okudum. Polisiye, macera ve gizem türünde kitapları seviyorsanız Kanlı Koza'yı keyifle okuyabilirsiniz.
343 syf.
·3 günde·8/10
Güzel başlayan ama sonu gelmeyen bir roman.devamı gelecek diye sonunda yazmıyor.yazmadığı için yarım kalıyor.çünkü kadın hamile olduğu için adamda kadını sevdiği için tabi ki onu arayıp bulması gerekir ama kadın kaçtı kitap bitti. Devamı olmadığına göre sonu gelince çok saçma oldu yaniii..
370 syf.
·10/10
Kitap oldukça eğlenceli, akıcı,bol kahkahalı oldukça güzel bir kitap . Mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.
Kitabın konusuna gelince; Gülay babasının ikinci evliliğinden ve babasının karanlık hayatından kaçarken hani bir söz var ya yağmurdan kaçarken doluya tutulmak diye... İşte öyle oluyor. Ve Utku ah Utku'ya tutuluyor.
Çok güzeldi. Bol kahkaha
656 syf.
·8/10
Hayal, babası öldükten sonra okulu bırakmak zorunda kalmış ve annesi daha babasını 40 olmadan evlenmiş ve sarhoş bir üvey babaya sahip olmuş. Annesi tarafından sürekli hor görülen kızın tek istediği evden kurtulmaktır. Bu da sevgilisi Ceyhun la evlenmek olduğunu düşünür. Ama Ceyhun ile evlenemeden annesinin Onu sokağa atması ile bir pavyon sahibi kadının eline düşer ve böylece mafya olan Çınar ile hayatları birleşir. Daha 18 yaşında olan Hayal çok güzel ve masum bir kızdır.
Çınar da eski sevgilisi tarafından aldatıldıktan sonra kadınlara olan güvenini kaybetmiş 30 yaşında olan yakışıklı bir adamdır. Mafyadır ama kötü işlerde pek parmağı yoktur.
Hayal ile Çınar çok badereler atlatır. Özellikle de Hayal..... Çınar'ın Hayal'e güvenmemesi beni deli etti. Hayal çok güçlü bir kız.
İyi okumalar...
%52 (136/264)
·1/10
Hayatımda daha kötü bir polisiye okumamıştım. Kitap kurgusu o kadar saçma işlenmişti ki kurgu polisiye miydi yoksa klişe bir dram mı belli değil. Boşuna okuyup zamanınızı harcamayın. Zaten ilk 3 cümleyi okuduktan sonra katilin kim olduğunu anlıyorsunuz.
343 syf.
·Puan vermedi
İntikam uğruna atılan adımlar, kaçıp kurtulma çırpınışları, arkasından gelen bolca gözyaşı, insanı yakıp kavuran pişmanlık ve hüzün...
Devran Harmangil. Annesinin dolduruşlarıyla zamanı geçen, babasız geçirdiği zamanların suçlusu olarak gördüğü kadının kızıyla ilgili planlar kuran adam. İntikam uğruna gözü hiçbir şeyi görmeyen buz mavisi gözlerinden sertliği dışında başka bir ifade bulundurmayan adam.
Nil Teksoy ise hayattaki tek varlığı babasına aşık kızımız. Her şeyden habersiz okula giderken intikamın pençesine düşüyor. Annesinin günahını(!) ödetmek için kaçırılıp sürekli aşağılanıyor. Tabii Devran'ın intikamı sadece kaçırmakla sınırlı değil. Yaşanılan şeylerle beraber Devran'dan ama en çok Türkan Harmangil'den yani başta bahsettiğim Devran'ı sürekli dolduruşa getiren kadından nefret ettim Tabii bir de Asu var ama saydırmaya başlamadan önce hemen kapatıyorum konuyu Bu tarz kurgularda genelde erkek karakterler sonra aşırı derecede pişman olup sürürüyorlar ya işte o hallerini okumaya bayılıyorum hatta daha çok sürünsünler istiyorum O yüzden kusura bakma Devrancığım ama sen hala gözüme giremedin uzun yıllar boyunca sürünmen gerek Her neyse sevmediğim karakterlerden çok bahsettim şimdi sevdiklerime geçersek Şefkat Babaanne ve Cem'e bayıldım. Özellikle Cem. O annesine laf soktukça benim içimin yağları eridi
Kitapta acaba olaylar biraz daha mı yavaş başlasaydı diye düşünmedim değil Karakterleri biraz daha tanıyıp öyle olaylara giriş yapsaydık nasıl olurdu merak ediyorum. Direkt bu olaylarla onları tanımak değil de gerçek benlikleriyle tanışmak isterdim.
Kitabımızın bir de sonu var ki çok heyecanlı bir yerde bitti. İkinci kitabı çok merak ediyorum. Bu tarz kitapları seviyorsanız Gölgede Dans serisinin ilk kitabı olan Suya Yazılan Hayaller'e bir şans verin

Yazarın biyografisi

Adı:
Gülay Sena Dündar
Unvan:
Yazar
Doğum:
1996

Yazar istatistikleri

  • 6 okur beğendi.
  • 30 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 19 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.