Gülbahar Kültür

Gülbahar Kültür

Yazar
3.0/10
1 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
352
Gösterim
Adı:
Gülbahar Kültür
Unvan:
Yazar
“Hem o söylediklerinin hepsini gerçekten yapmaya yeltensen, zaten gönlün öyle bir ‘dosya’yı kapatmaya el vermez ki. Ki verirse, yuh olsun sana, demek ki çiğerin üç satır etmezmiş. Ki verirse, yuh olsun bana, demek ki iki lafı bir araya getirip mecalimizi anlatamamışız!
Rakını yudumlarken seni izliyordum. Nereye baktığım belli olmasın diye Saadet'ten önünde duran beyaz peynir tabağını bana uzamasını rica etmiştim. Oysa o an canım nasıl da kavun çekmişti.
Emin olmayan sadece Edith miydi? Değildi tabii ama gözüm hedeften başka bir şey görmüyordu ki. Amaç seni elde etmek değil, sana ulaşmak. Tek taraflı bağımlılıklar değil, karşılıklı bağlılıklar. Böyle bir idealin seninle gerçekleştirilebileceğine inancım öylesine sonsuzdu ki farklılıklarımızın benzerliklerimizi așabileceği olasılığını düşünemiyordum bile.
315 syf.
·5 günde·3/10
Fazlasıyla basit bir dil ve abartılı bir anlatıma sahipti ‘bir yangının külünü’.çok fazla detayla okunması zor ve sıkıcı hale de gelmiş ne yazık ki.
Aşkın her halinin yerli edebiyata yansıması gerektiğini düşünüyorum.umarım bu konuda edebiyatımızdaki boşluklar yavaş da olsa dolmaya başlar.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gülbahar Kültür
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.