Gülenbilge Ersan

Gülenbilge Ersan

Yazar
9.7/10
3 Kişi
·
5
Okunma
·
1
Beğeni
·
22
Gösterim
Adı:
Gülenbilge Ersan
Unvan:
Yazar
“Cesaret, korkmamak değil, korkularına rağmen harekete geçebilmek, arzuladığın şeyin korkudan daha önemli olduğuna karar vermektir..”
Ve Simurg’u hatırla!
En önemli yolculuk kendine yapılan yolculuktur ve her kendine yapılan yolculuk küllerinden yeniden doğmaktır.
100 syf.
·2 günde·9/10 puan
Merhaba sevgili 1K ailem :)
Bu güzelim kitabın ilk alıntılarını sizinle paylaştığım için çok mutluyum. Ve şimdi de kitap ile ilgili ilk inceleme benden olmuş olacak :))
Umarım beğenirsiniz...

Sevgili Gülenbilge Ersan ile tanışmaktan dolayı çok mutluyum öncelikle.. Ve bana hediye göndermiş olduğu imzalı kitaplarıyla beni kendine hayran bıraktı.. ve birçok desteği de oldu bana, ona teşekkür ediyorum buradan ve sevgilerimi gönderiyorum.
Gelin, biraz da size tanıtayım, yaşam koçumu

Gülenbilge Ersan

1969 yılı Milano’da doğdu.
İlk, orta ve lise öğrenimimi Şişli Terakki Lisesi’nde tamamladı.
Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, İskoçya’nın Glasgow kentindeki Strathclyde Üniversitesinden MSc. derecesi aldı.
Yabancı dillere ve yazmaya olan ilgisi onu 2000 yılından itibaren İngilizce ve İtalyancadan belgesel, dergi, kitap, sinema ve festival çevirileri yapmaya yöneltti.
2012 yılından bugüne kadar Erickson College International’dan Profesyonel Erickson Koçluğu ve NLP Master Practitioner sertifikaları ile Bütünsel Beynin Dokuz Alışkanlığı, Bilinç Aşamaları Farkındalığı, Dört Kadranlı Düşünme Sistemi, Beynin Kozmolojisi ve Bütünsel Spiral Dinamikler eğitimleri aldı...

Biraz da kitaptan bahsedelim artık değil mi? :))
Okuduğum “Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk” kitabı her ne kadar çocuk kitabıymış gibi gözükse de, öyle değil aslında! Sizinle paylaştığım iletilerden de anlaşılacağı üzere aslında bir kişisel gelişim kitabı, içinde çok güzel öğretiler var, biz bu kitabı aslında “Küçük Prens” kitabına da benzetebiliriz, aynı onun gibi büyüklerin de okuyabileceği ve içinden dersler çıkarılabilecek türden bir kitap...

Tavsiye ederim, keyifli okumalar herkese :)
Sağlıcakla kalın...

Yazarın biyografisi

Adı:
Gülenbilge Ersan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 5 okur okudu.