Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Gülseren Şenyüzlü

Gülseren ŞenyüzlüAnlayarak Hızlı Okuma kitabının yazarı
Yazar
7.6
11 Kişi
44
Okunma
0
Beğeni
2.010
Gösterim
Zamanı yavaşlatamazsınız fakat daha hızlı okuyabilirsiniz.
Başarısızlığımızın temel nedeni düşüncelerimizdir. Başarısızlık beynimizde başlar. Genellikle işe başaramayacağımızı düşünerek başlarız. Hemen önyargı hazır... Ben yapamam.... Bu galiba bizim milli talihsizliğimiz... Babam biz bir iş yapacağımız zaman hemen sorardı "Yapabilecek misin?"... İşte korku iliklerimize kadar işledi artık...
Günlük dua
"Geldiğin gibi gitme. Geçip giderken tozu dumana kat. ... Hayatını anlatılanlarla değil, bildiklerinle yaşa. Bir şeyi yaparken en iyisini yap!"
Ben Sevda'nın oturduğu sokakta oturuyorum Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum Gecenin efkar-ı iniyor perde perde Sevda'nın hayali vuruyor arada bir içime Sevda'nın camı bana bakıyor, ben cama
Gençlerimiz protein, vitamin ve madenleri; hatta yağ ve şekerleri gerektiği oranda yeterli alabilirler. Ama bunun yanında almaları gereken"S" vitamini var ki bu içlerinde en önemlisi. Bu besin"SEVGI" dir. Sevginin yeterince verilmesi duygusal ve düşünsel yönden gencin sağlıklı olmasını sağlar.