H. Zeynep Altan

H. Zeynep Altan

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
10
Gösterim
Adı:
H. Zeynep Altan
Tam adı:
Prof. Dr. Hayriyem Zeynep Altan
Unvan:
Türk Akademisyen
- benimle görüşmeyi çok mu istiyorsunuz ?
- evet. Lütfen.
- o halde içine telefon numarami yazdığım kitabı bulmak sizi yormayacaktır..
Çirkin öfkeli işbilir kadınları kimse yadırgamaz.siz de bilirsiniz doktor bey. Çirkinlik sonsuz bir dokunulmazlığın garantisi degilmidir? Hep iyi gecinilir onlarla. Yanlız kalmamak için savaşta. Güzel ,aptal kadınlar sevilebilir. Aptalliklari bahane edilerek güzelliklerinden çekilen azap bertaraf edilebilir. guzellikleri hem cinslerini çileden çıkarır hem de aptallığı süsleyen bir eğlence yapılabilmesi pek olası olduğundan garip bir haz verir. Üstelik erkeklerde özellikle güzel kadınları çirkin kadınlarla aldatarak egolarını tatmin etmiyorlar mi?
Bir gün onsuz olamayacağını sandı. Sevgisine yanıt verip onu onurlandırdı. Ulaşılamaz olan o büyüsünü yitirdi. Artık o da ölümlüydü. Gönderdiği güller gibi soldu ilgisi erkeğin aniden. Kendisinin de aşk sandığı şey takintiymis. Ne yazık! Ne hazin!
Neden kadınların çoğu kırmızı ayakkabılara deli gibi tutkundur, doktor? Benim olmadık zamanlarda gözlerim hep bir kırmızı ayakkabıya takılır.
- tıpkı anneme benziyorsun, bir iltifat olabilir mi sence ? Hiç sanmıyorum.
- haklisin ama ana kuzusu olduğunu sen söylemiştin.
- Ben beni annesine benzeten bir erkeği ne kadar çekici bulabilirim sence?
- bilmiyorum ayfer .neden taktın kafana bu kadar?
- bilmiyorum. Sen Tarık hastalandığında annesinden çıkmadığını söylerken bu kadar rahat degildin ama.
- animsattigin için sağol.evet biraz öksurunce buluşamıyorduk..
Kimi zaman hiçbir şey içindeki arzu kadar Değerli değildir. Öyle katışıksız var olursun ki başkalarının ne düşündüğünü düşünmek aklının değil, pencerenin kenarından bile geçmez. İşte yaşamak bu ! Kalabalık bir gülümseme! Yüreğindeki kahkahaları izle!
Suzani en çok ana kuzusu erkek tipi delirtiyordu. Bu sapığın içinden cımbızla çekip aldığı anne saplantili erkek düşüncesiydi. Tarik da ana kuzusuydu.Ayfer in Selim i de. Ne biçim anneler di bunlar ? Nasıl buyutuyordu bu çocukları?
Hicbir kadın bir gece kelebegiyle konuşacak kadar yalnız kalmamalı! Ve hicbir erkek bu yalnızlığı küçümseyecek kadar kaba olmamalı.
H. Zeynep Altan..
Coşkularınız asla onaylanmaz çocuk değilseniz. Öyle değil mi doktor? Hatta kimi çocukların bile onaylanmamıştır. Bunu ancak yaşayarak öğreniyor insan.
144 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Dikkat: tamamen kopyadır ,iki kelimesi ve son cümlesi hariç!!

Her kadin önce bir hayaletle sevişir, aşk acısını saramayan Suzan'ın ilk aşkının hayeletinde kendini arayışının öyküsü. Buna belki de kayboluşunun öyküsü demektir.
Kadın yitirdiği aşkın hayaletini kovacak erkeği buluyor sonunda ancak erkeğin onu kuşatacak cesareti yok. Suzan aşk girdabında, arzunun ve tutkunun sabırsız şöleninde tek başına kaybolacak.!
Bu kitap, kadınla erkeği yaşamın içinde, aşkın içinde içtenlikle kaybolmaya davet eden, uyku tadında bir yolculuk. Yazar diyor ki: hicbir kadın bir gece kelebegiyle konuşacak kadar yalnız bırakılmamalı! Ve hicbir erkek bu yalnızlığı küçümseyecek kadar kaba olmamalı...

Geceleri kelebeği ile yalniz olan kadınlara şiddetle tavsiye ederim....

Yazarın biyografisi

Adı:
H. Zeynep Altan
Tam adı:
Prof. Dr. Hayriyem Zeynep Altan
Unvan:
Türk Akademisyen

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.