Giriş Yap

Hasan Çep

Yazar
6.4
322 Kişi
1.179
Okunma
59
Beğeni
4.065
Gösterim
184 syf.
·
Puan vermedi
okumadan önce,
Söz mühendisi, Öncelikle yazar hasan çepi tebrik eder, Bu kitap sana en çok kendine değer vermeyi öğretir, bu işte hatta öncellikle diyor ki sen kendi değer verecek sana değer vermeyen herkesi sileceksin... Bu hayat Öncelikle senden başka bir tane daha yok ve bu kitap insan okuduğunda kendine daha çok değer verdiğini anladım. Sen bu kitabı okuduktan sonra etrafına bakıyorsun yalan, samimiyetsiz sevgiler, bunlar hepsini kitap çok güzel açıklamış ama kitabı okuduktan sonra bunların farkına insan varıyor ve çok güzel bir kitap Herkesin okumasını tavsiye ediyorum yazarın da çok güzel Burada her şeyi anlatmış aslında bu ne bir tarih, coğrafya ne bir edebiyat kitabı değil bu kesinlikle bir tane hayata dair yazılmış bir tane kitap okumanızı tavsiye ederim sevgili okurlar. Hep biz mi kendimizi ezecek hep biz mi üzülecez ... Biz de mutluluğu hak etmedik mi..!! Ama tabii herkes kendine göre iyi , Artık bazen insan bırakıyor insanları yargılamayı onlara anlatmayı çünkü insan bir süre sonra bıkıyor... Anlayanlar için dili, vefasızlar için yüreğini yakmaya değmez..! Bazen kendime soruyorum ne diye değer verdin ki , bunu sorunca kendime cevabım bilmiyorum . işte bu kitabı bu yüzden okudum sevgili okurlar. Sözü size bırakıyorum:)
Söz Mühendisi
6.3/10 · 1.065 okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
184 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Çok faydalı bir kitap,okuyucuyu asla sıkmayan ve ileriki zamanlarda okuyucuya çok önemli hayat dersleri veren bir kıtap. Okurken bir çoğunuz dediğime hak vereceksiniz.Her bireyin okuması gereken bir şahaser öyle ki hatalarımızdan çıkarabileceğimiz o kadar ders var ki bu kitapta , Kesinlikle okuyunca aklınıza kazınacak bir kitap. Yazarın bu sözü beni çok etkiledi: "Biz acılarımıza aşık insanlarız." Size şunu bir kez daha söyleyim okuyunca asla pişman olmayacağımiz tek kitap bu diyebilirim . Yazarımız sanada çok teşekkür ederiz. Bizlere böyle şahane bir kitap yazdığın için.
Söz Mühendisi
6.3/10 · 1.065 okunma
160 syf.
·
8 günde okudu
·
1/10 puan
Çok özensiz bir şekilde yazılmış. İmla hataları ve anlam bozuklukları ile dolu. Sinir bozacak kadar dilbilgisi katliamı var hemen her sayfada. Gözüm seğire seğire okudum.
Söz Mühendisi 2
7.3/10 · 114 okunma
·
184 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Çağın gerekliklerine uygun güzel nir anlatimi var. Kelimleri hatta baxı sözleri sizi büyüleyebilir Bir kitabi okuyan kişi sayisina göre yorumlamak okumamazlik etmek aptalliktir. Dilerim okumaniz dileğiyle
Söz Mühendisi
6.3/10 · 1.065 okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
160 syf.
·
12 günde okudu
·
Beğendi
·
5/10 puan
Ret edilmişin dramı
Benim gibi hoşlandığınız kızdan ret yemişseniz, teselli bulmak için güzel tavsiyeler bulabileceğiniz bir kitap, yazarı kendi yerinize koyabilirsiniz. Miraç Çağrı Aktaş tarzı bir kalem ile yazılmış. Ben beğendim tavsiye ederim.
Söz Mühendisi 2
7.3/10 · 114 okunma
2
8
76 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14